Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Evlilik ve Hediye Listesi’ ile hayallerinizdeki evi kurun
‘Evlilik ve Hediye Listesi’ ile hayallerinizdeki evi kurun
Düğünlerin A’dan Z’ye tüm detaylarını, alanında uzman kişilere aynı günde, aynı mekanda danışmak yeni evlenecek herkese en büyük destek değil midir?
Moda 28 Nisan 2016 - 14:15

Düğünlerin A'dan Z'ye tüm detaylarını, alanında uzman kişilere aynı günde, aynı mekanda danışmak yeni evlenecek herkese en büyük destek değil midir? Hayatlarında yepyeni bir başlangıç yapmanın heyecanını taşıyan çiftler için alanında uzman markaları bu festivalde bir araya geliyor.

‘Evlilik ve Hediye Listesi' ile yeni evleneceklere ilham kaynağı olan Crate and Barrel, çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için keyifli bir etkinliğe imza atıyor. Konusunda uzman birçok firmanın katılımıyla, A'dan Z'ye düğünlerin olmazsa olmazlarını bir çatı altında toplayan ‘Crate and Barrel Wedding Fest', 28 Nisan'da Zorlu Center'da!

Foto: Bülten

Couture tasarımcı Begüm Salihoğlu ev sahipliğindeki evlilik festivalinde yeni evlenecek çiftler, Vanessa Catering, Lavin Event, Vesaire Çiçek Atölyesi, Alcoholoco, Gelinlik Saç ve Makyaj ve Mix Müzik'ten hayallerindeki düğün için A'dan Z'ye ihtiyaç duyabilecekleri yaratıcı fikirler ve stil önerilerini öğreniyor.

Foto: Bülten

Couture tasarımcı Begüm Salihoğlu ev sahipliğindeki ‘Crate and Barrel Wedding Fest' kapsamında yeni evlenecek çiftler, hayallerindeki düğün için A'dan Z'ye ihtiyaç duyabilecekleri yaratıcı fikirler ve stil önerilerini öğreniyor.

Crate and Barrel'ın ‘Evlilik ve Hediye Listesi' ile çiftler; yemek odasından yatak odasına, mutfaktan salona kadar her ihtiyaca yönelik şık ve keyifli dekorasyon çözümleri ile hayallerindeki evi tasarlıyor. Aileleri ve arkadaşları ise çiftin beğenilerine uygun, A'dan Z'ye tüm ihtiyaçlarını karşılamanın mutluluğunu yaşıyor. Çiftler, uzman satış danışmanlarının desteğiyle oluşturacakları ‘Evlilik ve Hediye Listesi'nden satın alınmayan ürünleri, yüzde 10 indirim avantajıyla satın alabiliyor.