Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fendi koleksiyonunu Türkiye’den ilk olarak Hadise giydi
Fendi koleksiyonunu Türkiye’den ilk olarak Hadise giydi
Hadise, sosyal medya hesabından Fendi'nin yeni koleksiyon tanıtımını yaptı. Ünlü şarkıcı, markanın 2020 koleksiyonuna ait kıyafetlerini Türkiye'den ilk giyen kişi oldu.
Moda 25 Haziran 2020 - 11:56

Dünyaca ünlü moda devi Fendi, Silvia Venturini Fendi tarafından tasarlanan Prefall 2020 Koleksiyonu kapsamında Los Angeles’lı sanatçı Joshua Vides kolaborasyonu ile özgür ruhlu, dinamik Kaliforniya esintisi sunuyor. Marka, California Sky koleksiyonu, çağdaş sanat dünyasında etkin bir figür olan Joshua Vides’ın imza siyah-beyaz marker stili ve çizgi roman grafikleri ile cool, trend ve enerjik stilde hazırladı.
Dün tanıtımı yapılan koleksiyonu Chiara Ferragni & Fedez, Leonie Hanne, Caro Daur, Cindy Bruna gibi dünyaca ünlü Influencer’lar tanıttı. Her ne kadar ‘Hadise dünyaca ünlü marka ile anlaştı’, ‘Hadise Fendi’nin tanıtım yüzü oldu’ gibi haberler çıksa da, bu haberler gerçeği yansıtmıyor. Hadise, sadece Türkiye’den koleksiyonu ilk kez giyen isim oldu… Hadise’nin üzerindeki kıyafetlerin toplamı ise 27 bin 350 TL. Pembe etek ceket takımı ve tişörtü 17 bin 350, çantası 4 bin 650, ayakkabısı ise 5350 TL.

Son güncelleme: 13:22 - 25.06.2020