Sözcü Plus Giriş
GALERİ File çoraplar 2017 yazında yeniden karşımızda 27 Nisan 2017 12:33
1 HALE CEYLAN BARLAS - Feminen kadınların vazgeçilmezi olan "Fishnet stocking" yani file çoraplar 2017 yazına damgasını vuracak.
2 Her ne kadar bir kesim bu çoraplardan nefret etse de, seksi görünmenin en kestirme yolu olan fileler, yeni sezonda daha cool, daha asi ve daha seksi.
3 Genelde kısa paça pantolon, mini şort ve eteklerle tercih edilen file çorap modelleri en çok yırtık jean'lerle kombinlendiğinde ortaya oldukça havalı bir görünüm çıkarıyor.
4 Minik delikli modeller yerini daha geniş delikli çoraplara bıraktı. Tabii her ikisini de tercih edebilirsiniz. Ama yine de size tavsiyemiz, cool bir görüntü istiyorsanız büyük delikli modelleri tercih edin.
5 Sokak stilinde sıkça karşımıza çıkan fishnet stocking'in sadece siyah değil her rengini bulabilirsiniz. Eğer ayakkabı içine giyecekseniz rengarenk kısa soketler kullanmaya gayret edin.
6 File çorapları, jean, şort ve mini etek dışında, diz altı kalem etek ve sezonun trendi platform topuklu ayakkabılarınızla da kombinleyebilirsiniz. Böylece ofis ortamınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.
7 Yine sezonun bir başka trendi ise, bu çorapların düşük bel jean pantolonların içinden görünmesi. Belinize kadar uzayan file çorapları crop top bluzlarla kombinlediğinizde ortaya çıkan görüntü sizin de hoşunuza gidecek.
8
9
10