Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gala değil, kıyafetler konuşuldu
Gala değil, kıyafetler konuşuldu
Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Fi dizisinin galasına adeta ünlü yağdı. Kırmızı halıda arz-ı endam eden güzeller şıklıklarıyla göz kamaştırdı.
Hale Ceylan BARLAS
Moda 6 Nisan 2017 - 16:44

Başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç ve Büşra Develi gibi popüler isimlerin yer aldığı Fi dizisinin galası, görkemli bir şekilde, geçtiğimiz hafta gerçekleşti. Dizinin ilk bölümünün izleneceği geceye adeta ünlüler akın etti. Ekranların güzel kadınları şıklıklarıyla göz doldurdu…

berguzar-korel-3

Omuz dekolteli blazer ceketi ve maksi eteği ile oldukça şıktı Bergüzar Korel. Uzun boylu güzel, tek renk giyinerek boyunu daha da uzun göstermiş. Ne var ki sadece aksesuar konusunda başarılı bulamadık. O da küpe tercihi ve çantası… Onun dışında kıyafeti kendisine çok yakışmıştı.

burak-ozcivit-fahriye-evcen-12

Raisa Vanessa koleksiyonundan bir elbise tercih eden Fahriye Evcen, sade makyajı, topuz saçlarıyla gecenin şık kadınlarındandı. Kıyafet ona çok yakışsa da yine de daha önce giyilmiş ve 2015 sezonuna ait bir kıyafetle görmek istemezdik…

Kırmızı fırfırlı elbisesi ve oversize kabanı ile çok sevimliydi Elçin Sangu. Kıyafetin desenindeki yeşil rengi ve ayakkabılarının uyumu da oldukça başarılı.

Kırmızı fırfırlı elbisesi ve oversize kabanı ile çok sevimliydi Elçin Sangu. Kıyafetin desenindeki yeşil rengi ve ayakkabılarının uyumu da oldukça başarılı.

gizem-karaca-3

Geceye spor bir kıyafetle gelmeyi tercih eden Gizem Karaca, sezonun yeni trendi file çorapları giymeyi ihmal etmemiş. Ne var ki cıvıl cıvıl etek ve tişörtünün altına ne o file çorap ne de botlar olmamış…

nazli-celik

Ekranların sevilen haber spikeri Nazlı Çelik için yapacak fazla bir yorum yok. Tek kelimeyle muhteşem görünüyor.