Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gigi Hadid kilo verdiğini söyleyen takipçisine sert yanıt verdi
Gigi Hadid kilo verdiğini söyleyen takipçisine sert yanıt verdi
Gigi Hadid, çok kilo verdiği için vücudunun değiştiğini söyleyen takipçisine sert yanıt verdi.
Moda 18 Ağustos 2016 - 12:07

Genç model Gigi Hadid, geçtiğimiz günlerde #TOMMYxGiGi adını verdiği kampanyasındaki tanıtım fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınladı. 21 yaşındaki güzel model, tasarladığı koleksiyonu tanıtırken fotoğrafının altına bir takipçisi tarafından ‘çok kilo verdiği için vücudunun değiştiği’ yönünde bir yorum geldi.
Gigi-Hadid-Tommy-X-Gigi-Kampanyası-1-758x758
Gigi Hadid ise bu yoruma tepkisiz kalmayarak takipçisine; “@deltaphe buna büyümek deniyor. Vücudumuz biz kızlar kadınlaşırken değişiyor, aynı annelerimizinkine de olduğu gibi. 4 yıldır vücudumun yargılanması, bana insanların birilerini etiketlemesindeki eğilimini ve eğitimsiz yorumlar yaptığını gösteriyor. Aynı zamanda… Vücudumu seviyorum 17 yaşında bir atletken de seviyordum şimdi de seviyorum. Evet ‘bebek yağlarımın' birazını yaktım ama lisedeki yoğun voleybol eğitimimden kalan kaslar boks yaptığım için değişti ve işimin stresi de doğal olarak buna dahil oldu… Ama kasıtlı olarak vücudumu değiştirmem asla söz konusu değil. Haha. Hala istediğim şeyleri yiyorum, hala güçlüyüm ve hala sağlıklıyım.” şeklinde yanıt verdi.
Gigi-Hadid-Tommy-X-Gigi-Kampanyası-3-758x758

Son güncelleme: 12:52 - 18.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.