Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gökhan Türkmen Emre Erdemoğlu’nun reklam yüzü oldu
Gökhan Türkmen Emre Erdemoğlu’nun reklam yüzü oldu
Gökhan Türkmen, tasarımcı Emre Erdemoğlu'nun 'Onu alma beni al' adlı koleksiyonunun reklam yüzü oldu. İmajını da değiştirdiği görülen Türkmen, modellikte de kendini gösterdi...
Moda 1 Temmuz 2019 - 09:14

Gökhan Türkmen, tasarımcı Emre Erdemoğlu'nun, ‘Onu alma beni al’ adını verdiği, Lila ve turuncunun, mor ile buluştuğu 2020 kış koleksiyonunun reklam yüzü oldu.
Geçtiğimiz aylarda İstanbul Moda Haftası kapsamında 2020 Sonbahar-Kış koleksiyonunu tanıtan tasarımcı Erdemoğlu, şimdi de sahne kostümlerini tasarladığı yakın dostu Gökhan Türkmen ile kampanya çekimini gerçekleştirdi. 70'ler dönemini koleksiyonuna duygusal bir konseptle işleyen tasarımcının, Sezen Aksu şarkılarından da izler taşıyan “Onu Alma Beni Al” isimli koleksiyonu, sokak stilinin farklı formlarla birleştiriyor.
Türkmen'in kampanya yüzü olduğu, moda fotoğrafçısı Hakan Adil tarafından çekilen fotoğraflarda görülen erkek koleksiyonu, 70’ler stilinde parçalar, oversize formda kabanlar, desenli bomber ceketler, deri ceketler, parça boya kadife takımlar, uçuşan trençkotlar, lila rengi uzun el örmesi saçaklı kemerlerle dikkat çekiyor.