Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gözleriniz parlıyorsa doğru modeli buldunuz demektir
Gözleriniz parlıyorsa doğru modeli buldunuz demektir
Moda 28 Nisan 2016 - 02:41

Düğün gecesinin yıldızı ve gece boyunca tüm gözleri üzerinde toplayan gelinin en çok zorlandığı konulardan biri de gelinlik seçimi. Çünkü çocukluğunuzdan beri hayalinizi kurduğunuz gelinliği bulamayabilir ya da o gelinlik üzerinizde güzel durmayabilir. Peki “Doğru gelinliği bulduğumu nasıl anlayacağım?” derseniz, gözlerinizdeki parıltıyı takip edin yeter.

Romantik gelinlerin tercihi…

Tüllerin üzerine işlenen aplikler, geçen yıla damga vurduğu gibi bu yıl da sıkça tercih ediliyor. Genellikle sırt kısmında kullanılan bu şeffaf dokunuş farklı bir illüzyon yaratıyor.

Sırt dekoltesi

Gelinliklerde son yıllarda sıkça görülen iddialı ve cesur dekolteler, 2016'da daha da derinleşerek sıra dışı bir asalete dönüşüyor.

Floral desenler

Bu sene modaya damga vuran floral desenler, ünlü gelinlik tasarımcılarını da harekete geçirdi. Düğün organizasyonlarının en önemli detayı olan çiçekler bu sene özellikle dantellerde ve etek uçlarında sıkça kullanılıyor. Gelinliklerin vazgeçilmezi çiçekler, üç boyutlu detaylarla zenginleşerek 2016'nın zarif gelinliklerine genç ve romantik bir hava katıyor.

Kabarık etekler

Kabarık etekli geleneksel gelinlikler, 2016 yazında da moda. Bu görünüm dantel ve tülün farklı şekilleriyle desteklenerek kabartılıyor ve kat kat eteğe dönüşüyor. Klasik tarzın eğlenceli bir yoruma kavuştuğu bu gelinlikler şık bir görünüm yaratıyor.