Sözcü Plus Giriş

GQ’nun ödül töreninde şıklık yarışı yaşandı

Dün akşam düzenlenen Men of the Year Ödül Töreni'ne iş, sanat, moda ve eğlence dünyasından pek çok isim katıldı. Ödül alan isimler kadar, kadınlar ve erkeklerin kırmızı halı şıklığı da çok konuşuldu.

Hale Ceylan BARLAS
Güncellenme: 07:50, 17/02/2017
GQ’nun ödül töreninde şıklık yarışı yaşandı

GQ Türkiye Men of the Year Ödül Töreni dün akşam Volkswagen Arena'da gerçekleşti. Sunuculuğunu Simge Fıstıkoğlu’nun üstlendiği törene iş, sanat, moda ve eğlence dünyasından pek çok isim katıldı. Gecede En İyi Aktör Kıvanç Tatlıtuğ, En Başarılı Sporcu Wesley Sneijder, En Sevilen TV Karakteri Gökhan Özoğuz, Yılın Konuşulan Adamı Baruş Arduç, Yılın Kadını Cansu Dere oldu. Ödül töreninde hem kadınların hem erkeklerin kırmızı halı şıklığı göz doldurdu. sozcu.com.tr olarak ünlü isimlerin stillerini inceledik…

ahu-yagtu-2

AHU YAĞTU: Hep diyoruz; Ahu Hanım’ı maalesef sadece özel davetlerde şık görebiliyoruz. Halbuki giyinmeyi en iyi bilen kadınlardan biri ama bunu ne yazık ki günlük hayatına yansıtamıyor. Özgür Masur imzalı, beli kemerli beyaz bir elbise tercih eden Ahu Yağtu’nun saçları, makyajı ve aksesuarları kıyafetiyle tam bir bütünlük içinde.

AYŞE HATUN ÖNAL: Bu ara ünlü kadınlar koyu lacivert kadife tasarımlara takılmış durumda. Ayşe Hanım da sezonun trendi kadifeyi kendince kombinlemeye çalışmış ama başarılı olamamış. Avize büyüklüğündeki küpeleri, bileğine taktığı siyah lastik bilekliği, çantası kıyafetiyle çok alakasız. Üstelik saç ve makyaj da tam bir facia...

AYŞE HATUN ÖNAL: Bu ara ünlü kadınlar koyu lacivert kadife tasarımlara takılmış durumda. Ayşe Hanım da sezonun trendi kadifeyi kendince kombinlemeye çalışmış ama başarılı olamamış. Avize büyüklüğündeki küpeleri, bileğine taktığı siyah lastik bilekliği, çantası kıyafetiyle çok alakasız. Üstelik saç ve makyaj da tam bir facia…

BARIŞ ARDUÇ: Gecede Yılın En Çok Konuşulan Adamı ödülünü alan Barış Arduç kadife ceketi, papyonu ve rugan ayakkabılarıyla gayet şıktı. Ne var ki tören için çekilen klipteki beyaz smokini ona daha çok yakışmıştı. Buradan Arduç'a sesleniyoruz. Verdiğiniz röportajda tercihinizin siyah smokinden yana olduğunu söyleseniz de görünen köy kılavuz istemez. Size beyaz daha çok yakışıyor.

BARIŞ ARDUÇ: Gecede Yılın En Çok Konuşulan Adamı ödülünü alan Barış Arduç kadife ceketi, papyonu ve rugan ayakkabılarıyla gayet şıktı. Ne var ki tören için çekilen klipteki beyaz smokini ona daha çok yakışmıştı. Buradan Arduç’a sesleniyoruz. Verdiğiniz röportajda tercihinizin siyah smokinden yana olduğunu söyleseniz de görünen köy kılavuz istemez. Size beyaz daha çok yakışıyor.

BEREN SAAT: Sanırım hem kıyafeti hem de anlamsız tavırlarıyla gecenin hatta bugünün bile en çok konuşulan ismi Beren Saat. Özgür Masur tasarımı kıyafetiyle gerçekten çok güzel görünüyordu. Lakin sahneye çıkarken ve sahnedeki tavırları uzun süre gündemden düşmeyecek gibi...

BEREN SAAT: Sanırım hem kıyafeti hem de tavırlarıyla gecenin hatta bugünün bile en çok konuşulan ismi Beren Saat. Özgür Masur tasarımı kıyafetiyle gerçekten çok güzel görünüyordu. Lakin sahneye çıkarken ve sahnedeki tavırları uzun süre gündemden düşmeyecek gibi… Çünkü dün, kendisi hakkında özellikle Instagram’da “Çok kabaydı”, “Sunucuya terbiyesizlik yaptı” gibi pek çok yorum yapıldı.

BİRCE AKALAY: Dilek Hanif tasarımı nude tonlarında bir elbise giyen Akalay keşke makyajını başka tonlarda yapsaymış! Bu yıl baştan aşağıya tek ton trend olsa da bu biraz abartı olmuş. Oje, ruj, hatta göz makyajında bile aynı renkleri tercih eden Birce Hanım nedense son zamanlarda bize biraz kendini bırakmış gibi bir izlenim veriyor...

BİRCE AKALAY: Dilek Hanif tasarımı nude tonlarında bir elbise giyen Akalay keşke makyajını başka tonlarda yapsaymış! Bu yıl baştan aşağıya tek ton trend olsa da bu biraz abartı olmuş. Oje, ruj, hatta göz makyajında bile aynı renkleri tercih eden Birce Hanım nedense son zamanlarda bize biraz kendini bırakmış gibi bir izlenim veriyor…

CANSU DERE: Gecenin en şık kadınlarından biriydi. Derin bacak ve göğüs dekoltesiyle göz dolduran Cansu Dere'nin transparan elbisesi muhteşemdi. Ama aynı şeyi makyajı için söyleyemeyiz. Makyajı Dere'nin tüm güzelliğini alıp götürmüş ve ortaya yaşlı, uykusunu alamamış da şiş gözlerle galaya katılmış bir kadın imajı açığa çıkarmış.

CANSU DERE: Gecenin en şık kadınlarından biriydi. Derin bacak ve göğüs dekoltesiyle göz dolduran Cansu Dere’nin transparan elbisesi muhteşemdi. Ama aynı şeyi makyajı için söyleyemeyiz. Makyajı Dere’nin tüm güzelliğini alıp götürmüş ve ortaya yaşlı, uykusunu alamamış da şiş gözlerle galaya katılmış bir kadın imajı açığa çıkarmış.

cem-yilmaz-simge-fistikoglu

CEM YILMAZ: Saçlarını uzattığı için mi gözümüze öyle görünüyor bilemiyoruz ama biraz kilo almış gibi Cem Yılmaz. Zira komple siyah giymesi de bu fikrimizi değiştirmedi!

ÇAĞATAY ULUSOY: Yine baştan aşağıya tek renk karşımızda. Çağatay Ulusoy da siyahın kolaylığına kaçan isimlerden biri olmuş. Yine de kötü diyemeyiz. Yelekli takım elbisesiyle oldukça şık bir görüntü vermiş!

ÇAĞATAY ULUSOY: Yine baştan aşağıya tek renk karşımızda. Çağatay Ulusoy da siyahın kolaylığına kaçan isimlerden biri olmuş. Yine de kötü diyemeyiz. Yelekli takım elbisesiyle oldukça şık bir görüntü vermiş!

EDA TAŞPINAR: Deri elbisesi çok güzel ama sanki Eda Taşpınar'ın göbeği varmış gibi göstermiş. Kıyafet kombini oldukça başarılı, kendisine de yakışmış ama o ayakkabının içinde büzüşmüş parmaklarını maalesef görmezden gelemiyoruz. Fotoğrafı büyütüp bakarsanız ne demek istediğimizi daha iyi anlarsınız...

EDA TAŞPINAR: Deri elbisesi çok güzel ama sanki Eda Taşpınar’ın göbeği varmış gibi göstermiş. Kıyafet kombini oldukça başarılı, kendisine de yakışmış ama o ayakkabının içinde büzüşmüş parmaklarını maalesef görmezden gelemiyoruz. Fotoğrafı büyütüp bakarsanız ne demek istediğimizi daha iyi anlarsınız…

GÖKHAN ÖZOĞUZ: Aslına baktığınızda o kadar özensiz bir görüntü veriyor ki Gökhan Özoğuz... Sonra onun tarzının bu olduğunu hatırlayınca "Yine gayet cool" deyiveriyorsunuz. Sevilen TV Karakteri ödülünü alan Athena Gökhan, kendine has stiliyle yine gecenin en dikkat çeken isimlerden biriydi!

GÖKHAN ÖZOĞUZ: Aslına baktığınızda o kadar özensiz bir görüntü veriyor ki Gökhan Özoğuz… Sonra onun tarzının bu olduğunu hatırlayınca “Yine gayet cool” deyiveriyorsunuz. Sevilen TV Karakteri ödülünü alan Athena Gökhan, kendine has stiliyle yine gecenin en dikkat çeken isimlerden biriydi!

kivanc-basak

KIVANÇ TATLITUĞ-BAŞAK DİZER: Gecenin en şık çiftlerinden Tatlıtuğ’lar sempatik tavırlarıyla da beğeni topladı. Tatlıtuğ, slim fit siyah bir takım elbise tercih ederken, eşi stil danışmanı Başak Dizer ise bacak dekolteli beyaz bir elbise giymişti. Hemen küçük bir hatırlatma yapalım. GQ’nun yayınladığı, içinde Kıvanç Tatlıtuğ, Barış Arduç gibi isimlerin yer aldığı klibinin stil danışmanlığını da Dizer yaptı!

MEHMET ASLANTUĞ: Gerek beyefendiliği, gerek mütevazılığı ile her zaman takdir gören Mehmet Aslantuğ, ödül töreninde de bir kez daha bu yönlerini ortaya çıkardı. Barış Arduç'a ödülünü veren Aslantuğ, lacivert takım elbisesi ile gayet şıktı!

MEHMET ASLANTUĞ: Gerek beyefendiliği, gerek mütevazılığı ile her zaman takdir gören Mehmet Aslantuğ, ödül töreninde de bir kez daha bu yönlerini ortaya çıkardı. Barış Arduç’a ödülünü veren Aslantuğ, lacivert takım elbisesi ile gayet şıktı!

MÜGE BOZ: Nueve marka lacivert straplez bir elbise giyen Müge Boz'un saçına, makyajına bir sözümüz yok. Ama kıyafet çok şık olsa da, özellikle basen kısmını geniş göstermiş. Ayrıca yine fotoğrafı büyütüp bakarsanız dnun da parmaklarının stilletoya sıkışmış ve kötü bir görüntü vermiş olduğunu göreceksiniz. 

MÜGE BOZ: Nueve marka lacivert straplez bir elbise giyen Müge Boz’un saçına, makyajına bir sözümüz yok. Ama kıyafet çok şık olsa da, özellikle basen kısmını geniş göstermiş. Ayrıca yine fotoğrafı büyütüp bakarsanız dnun da parmaklarının stilletoya sıkışmış ve kötü bir görüntü vermiş olduğunu göreceksiniz.

SELMA ERGEÇ: Sanki doğumdan sonra kendini bırakmış gibi Selma Ergeç. Hangi davete katılsa ya çok salaş bir kıyafet tercih ediyor ya da özensiz giyiniyor. Dünkü gecede de anne ayakkabıları ve straplez dizaltı elbisesi ile kendisini çok da beğendiğimizi söyleyemeyeceğiz.

SELMA ERGEÇ: Sanki doğumdan sonra kendini bırakmış gibi Selma Ergeç. Hangi davete katılsa ya çok salaş bir kıyafet tercih ediyor ya da özensiz giyiniyor. Dünkü gecede de anne ayakkabıları ve straplez dizaltı elbisesi ile kendisini çok da beğendiğimizi söyleyemeyeceğiz.

Yayınlanma Tarihi:17:17,