Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gucci’den World (The Price of Love) kitabı
Gucci’den World (The Price of Love) kitabı
Ünlü marka Gucci yeni bir kitap çıkardı. World (The Price of Love) adlı kitap post punk müzik grubu 'New Order'dan ilham alınarak hazırlandı...
Moda 7 Aralık 2018 - 16:55

Gucci, World (The Price of Love) adında bir kitap çıkardı. Ünlü post punk müzik grubu ‘New Order’dan ilham alınarak hazırlanan kitap, kasım ayının 29’unda 350 TL’den satışa çıktı…

gucci-kitap2Yaklaşık iki yıldır Gucci bünyesinde bulunan kreatif direktör Alessandro Michele, kültürel ve sosyal referansları ile her koleksiyonunu tiyatral gösterilere dönüştürüyor. Bu yeni kitap ile de müzik ve modayı birleştirmeyi başardı.

gucci-kitap4Kitapta, belgesel fotoğrafçısı Martin Parr tarafından çekilen fotoğrafların yanı sıra Gucci'nin 2019 Cruise defilesini görebileceksiniz. 1000 adet basılan kitap, 1993'te New Order tarafından yazılan “World (The Price of Love)” (Dünya, Aşkın Bedeli) adlı şarkının sözlerinin yer aldığı kapak Michele ve Martin Parr'ın bir araya getirdiği temalar ile ortaya çıktı.

gucci-kitap1
Etiketler