Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gününüzü güzelleştirmeye yüzünüzden başlayın
Gününüzü güzelleştirmeye yüzünüzden başlayın
Sabah kendinizi iyi hissetmek için uygulayacağınız yöntemlerden biri de bakımınıza özen göstermek. Kimileri bunu peeling ya da detoksla, kimileri ise makyaj yaparak gerçekleştirir. Eğer siz de makyajla kendini iyi hissedenlerdenseniz işte günlük makyajda mükemmelliği yakalamaya dair minik ipuçları…
Moda 11 Kasım 2017 - 02:09

Nem ve renk bir arada…

Pürüzsüz ve temiz bir cilde sahip olmak için baz uygulaması çok önemli. Doğru baz uygulamasını yapabilmek için cilt tipinizi ve rengini bilmeniz gerek.

shutterstock_388543951

Tam bu noktada BB (Beauty Balm) kremler büyük önem taşıyor. Çünkü BB kremler cilde renk ve nem veriyor. Tek üründe iki adım birden atılınca, cilt mükemmel gözüküyor.

Bakışlar ön planda

Gün boyu sizi güzel gösterecek bir göz makyajı ile bakışlarınızı ön plana çıkarmak için siyah veya acı kahve tonlarında bir kalemle gözlerinizi çerçeveleyip, fırça yardımıyla rengi dağıtabilirsiniz.

shutterstock_567328879

Gözlerinizi büyük göstermek ihtiyacı duyuyorsanız, göz içine ten rengi ve göz pınarlarına aydınlatıcı sürebilirsiniz.

shutterstock_666383311

Göz makyajınızın olmazsa olmazı maskarayla kirpiklerinize hacim de verebilirsiniz. Böylece daha etkileyici ve çekici bakışlara sahip olabilirsiniz.

Etiketler