Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hadise, Kaş ve Almanya konserinde aynı kıyafetle sahneye çıktı
Hadise, dün, ayağını sakatlamasına rağmen Almanya konserini iptal etmedi ve sahneye çıktı. Herkes ayağını konuşurken dikkatlerden kaçan bir detay vardı; Hadise 1 hafta arayla aynı kıyafetle sahneye çıktı!
Hale Ceylan BARLAS
Moda 9 Temmuz 2018 - 13:48

Geçtiğimiz hafta Kaş’ta konser veren Hadise, sıcak havaya rağmen kardeşi Derya Açıkgöz’ün tasarladığı uzun kollu, kapüşonlu bir kıyafet, file çoraplar ve diz üstü çizmelerle sahneye çıktı.

Hadise Kaş konseri

Hadise Kaş konseri

Pırıltının hakim olduğu, 90’lar modasına uygun kalın kemerli elbiseyi çok sevmiş olsa gerek, bir hafta sonra Almanya konserinde yine giydi.

Hadise Kaş konserinde

Hadise Kaş konserinde

Bu kez uzun topuklu çizmeler yerine düz taban uzun bir çizme giyen Hadise, ayağını sakatladığı için de medikal bir ayakkabı giymek zorunda kalmış.

Almanya konseri

Almanya konseri

Kaş’ta saçlarını dağınık bırakan Hadise, Almanya konserinde ise tepeden yarım topuz yaptırmış… Hadise’nin üst üste aynı kıyafeti giymesi sosyal medyada da çeşitli yorumların yapılmasına neden oldu. Bir çok kişi ‘Anladık kardeşin tasarladı’ demekten kendini alamazken, bazıları ise ‘Bu sıcaklarda böyle giyinilir mi, pişik olacaksın’ gibi yorumlarda bulundu…
screenshot_20180709-123155

Son güncelleme: 14:40 - 09.07.2018