Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hadise verdiği konserle adeta RTÜK’e kafa tuttu
Hadise verdiği konserle adeta RTÜK’e kafa tuttu
Sıfır Tolerans klibindeki ateşli sahneler nedeniyle RTÜK'ten ceza yiyen Hadise, yaptığı bir açıklamada "Özgürüm, istediğimi giyerim" demişti. Şarkıcı, sözünün arkasında durduğunu ve gerçekten korkmadığını pazar günü Bostancı Gösteri Merkezi'nde verdiği konserle gözler önüne sermiş oldu...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 19 Mart 2018 - 14:41

Özellikle sahne kıyafetleriyle dikkat çeken Hadise, pazar günü Bostancı Gösteri Merkezi’nde bir konser verdi. Konserde toplamda üç kıyafet giyen, ama mayolu kıyafetini iki farklı ceketle kombinleyen Hadise, izleyenlere adeta görsel bir şölen yaşattı.
hadise-instagram2
Giydiği seksi kıyafetlerle sosyal medyada pazar gününün en çok konuşulan isimlerinden biri olan Hadise, tercih ettiği kostümlerle Beyonce ve Jennifer Lopez’i hatırlattı.

Jennifer Lopez, jartiyerleri 2014'teki konserinde takmıştı...

Jennifer Lopez, jartiyerleri 2014’teki konserinde takmıştı…

Hadise’nin jartiyerli kombini yaklaşık 4 yıl önce Jennifer Lopez’in bir konserinde giydiği kıyafeti akıllara getirirken, Ali Exrpres’ten 250 TL’ye aldığı iddia edilen ultra mini elbisesi ve tranparan tulumu ise neredeyse Beyonce’nin tercihleriyle aynıydı…

hadise-instagram6

Beyonce, benzer bir elbiseyi 2009 yılında giymişti.

hadise-instagram4

Hadise ve Beyonce