Sözcü Plus Giriş

Haftanın şık ve rüküşleri

Bu hafta magazin dünyasının ünlü kadınları objektiflerimize takıldı. Sokak stillerini incelediğimiz isimlerin kimi sezonun trendlerini kombinleme konusunda ustalaşmış, kimi de maalesef yanlış tercihler yapmış... İşte bu haftanın stil yorumları...

Hale Ceylan BARLAS
Güncellenme: 17:57, 27/02/2017
Haftanın şık ve rüküşleri
BURCU KARA: Bir AVM'de karşılaştığımız ünlü oyuncu sezonun trendi pembeyi kabanında kullanmış. Ne var ki o güzelim kabanı yanlış kombinle harcamış. Boynuna taktığı kırçıllı oversized şalı ve çantası da kıyafetiyle uyumsuz olmuş.

BURCU KARA: Bir AVM’de karşılaştığımız ünlü oyuncu sezonun trendi pembeyi kabanında kullanmış. Ne var ki o güzelim kabanı yanlış kombinle harcamış. Boynuna taktığı kırçıllı oversized şalı ve çantası da kıyafetiyle uyumsuz olmuş.

BAŞAK DİZER: Stil danışmanı Dizer, önümüzdeki aylarda sıkça karşılaşacağımız metalik etkisini çok güzel kombinlemiş. Ton sür ton uygulaması yapan Başak Dizer'in bomber ceketine de bayıldık...

BAŞAK DİZER: Stil danışmanı Dizer, önümüzdeki aylarda sıkça karşılaşacağımız metalik etkisini çok güzel kombinlemiş. Ton sür ton uygulaması yapan Başak Dizer’in bomber ceketine de bayıldık…

PINAR ALTUĞ: Kendisi yine jean şort (etek de olabilir) ve kovboy botlarıyla karşımıza çıktı. Ne diyelim. Umuyoruz ki yakın bir gelecekte Pınar Hanım'ı farklı kombinlerle görürüz inşallah!

PINAR ALTUĞ: Kendisi yine jean şort (etek de olabilir) ve kovboy botlarıyla karşımıza çıktı. Ne diyelim. Umuyoruz ki yakın bir gelecekte Pınar Hanım’ı farklı kombinlerle görürüz inşallah!

IŞIL REÇBER: Şu aralar moda dünyasında bir Disney esintisi var. Işıl Hanım da buna kombinine yansıtmış ama ne var ki göze pek hitap etmiyor. Diz üstü çizgili eteği, pofuduk tüylü spor ayakkabıları ve sweatshirt'ü ile ilk etapta renk bütünlüğü görülse de parçaları tek tek ele aldığınızda maalesef Işıl Reçber bu hafta rüküşler sınıfına giriyor.

IŞIL REÇBER: Şu aralar moda dünyasında bir Disney esintisi var. Işıl Hanım da buna kombinine yansıtmış ama ne var ki göze pek hitap etmiyor. Diz üstü çizgili eteği, pofuduk tüylü spor ayakkabıları ve sweatshirt’ü ile ilk etapta renk bütünlüğü görülse de parçaları tek tek ele aldığınızda maalesef Işıl Reçber bu hafta rüküşler sınıfına giriyor.

ECE SÜKAN: Oldukça sade bir kıyafetle gördüğümüz Sükan'ın skinny pantolonu ve gömleği gayet güzel ama kemer bu kombinde fazla sırıtmış. Ayrıca Sükan'ın saçları da, sanki yataktan çıkmış gelmiş gibi bir görüntü vermiş.

ECE SÜKAN: Oldukça sade bir kıyafetle gördüğümüz Sükan’ın skinny pantolonu ve gömleği gayet güzel ama kemer bu kombinde fazla sırıtmış. Ayrıca Sükan’ın saçları da, sanki yataktan çıkmış gelmiş gibi bir görüntü vermiş.

Yayınlanma Tarihi:13:30,