Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hailey Baldwin Bieber ünlü bir markanın yüzü oldu
Hailey Baldwin Bieber ünlü bir markanın yüzü oldu
Şarkıcı Justin Bieber ile gizlice evlendikten sonra işlerden elini eteğini çeken ünlü model Hailey Baldwin, ünlü bir markanın yüzü oldu.
Moda 5 Şubat 2019 - 09:51

Yaklaşık 3 ay önce ünlü şarkıcı Justin Bieber ile gizlice evlenen Hailey Baldwin, moda dünyası da dahil olmak üzere pek çok işten elini eteğini çekti. Defilelere dahi çok sık çıkmayan Baldwin, bir yandan da düğün hazırlıklarıyla uğraşıyor.
hailey-max-maraYakında büyük bir düğün yapacakları konuşulan çiftin bir türlü tarihe karar verememesi ise muhtemelen Hailey’i işlere yoğunlaşmaya itti. Hailey Weekend Max Mara İlkbahar-Yaz 2019 kampanyasının yüzü oldu.
hailey-max-mara1Nantucket adlı kapsül koleksiyonu için kamera karşısına geçen Baldwin, 60'lı yılların kalıbını taşıyan etekler, geniş paça pantolonlar ve Çin porselenlerini andıran desenler ile poz verdi. Antony Baratta imzasını taşıyan 12 parçalık özel koleksiyon Mart ayında satışa sunulacak.

hailey-max-mara3hailey-max-mara2