Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hakan Akkaya engelli çocuklar için defile düzenledi
Hakan Akkaya engelli çocuklar için defile düzenledi
Moda tasarımcısı Hakan Akkaya, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü' çerçevesinde düzenlenen 'Çevre için engelsiz adımlar' defilesinde, engelli çocukların modellik yapmasına yardımcı oldu, defilenin koreografisini yaptı...
Moda 5 Aralık 2018 - 11:52

Ünlü moda tasarımcısı Hakan Akkaya İzmir’in Urla ilçesinde “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” etkinlikleri kapsamında engelli çocukların modellik yaptığı “Çevre İçin Engelsiz Adımlar” defilesinin koreografisini yaparak ‘Moda engel tanımaz’ mesajı verdi.
hakan-akkaya-engelliler-haftasi-gorsel-11Urla Hakan Çeken Kültür Merkezi’ndeki defilede engelli mankenler, eski elbise parçalarından, pet şişelere, atık kâğıtlardan, eski şemsiyelere kadar çeşitli evsel atıklardan oluşan kıyafetleri sergiledi. Defilede engelli mankenlere Ege Üniversitesi Denizcilik Meslek Yüksekokulu öğrencileri eşlik etti.
hakan-akkaya-engelliler-haftasi-gorsel-7Ünlü modacı; “Türk Kızılayı’nın bu anlamlı organizasyonunda görev almak benim için büyük onur” dedi.

hakan-akkaya-engelliler-haftasi-gorsel-6 hakan-akkaya-engelliler-haftasi-gorsel-8 hakan-akkaya-engelliler-haftasi-gorsel-9