Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Harvey Nichols’tan festival şıklığı
Harvey Nichols’tan festival şıklığı
Festival şıklığınızı garantileyin.
Moda 21 Nisan 2016 - 13:02

2016  İlkbahar/Yaz  sezonunda bohem feminen akımlardan ilham alan koleksiyonlar ön plana çıkarken baştan aşağıya denim parçalar ‘denim on denim' look'larla sezonun en hit trendine göz kırpıyor.

Harvey Nichols Foto: Bülten

Havaların ısınmasıyla beraber, bahar şenlikleri ve festivaller start aldı. Festival şıklığınızı Harvey Nichols’ın genç dinamik ve trendsetter markalarıyla garantileyebilirsiniz.

Current Elliott, J Brand, Paige Denim, A Gold E, Mother Denim, Citizens of Humanity, Adriano Goldschmied, The Filles à Papa, Victoria Beckham Denim gibi zamansız, iddialı ve cool markalar sezonun denim trendlerine yön verirken, baharda çabasız şıklığın kodlarını oluşturuyor.

Chiara Ferragni Foto: Bülten

Festival şıklığı içinse ünlü isimlerinden ilham alarak Tanya Taylor, Jil Sander Navy, Zadig&Voltaire, Zoe Karssen, Mira Mikati, See By Chloe, Alice&Olivia'nın bohem ve cool koleksiyonlarına 3.1 Phillip Lim, Alexander Wang, Sergio Rossi, Grevi, See By Chloe, Aquazurra, Chiara Ferragni'nin arzu nesnesi aksesuarları eşlik ediyor.

Alessandra Ambrosio Foto: Bülten
Son güncelleme: 13:03 - 21.04.2016