Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hayaline 48 yaşında ulaştı
Hayaline 48 yaşında ulaştı
Dünyaca ünlü yıldız Jennifer Lopez, genç kızlığından bu yana hayalini kurduğu ‘Guess Girl’ (Guess Kızı) olmayı 48 yaşında başardı...
Moda 21 Nisan 2018 - 05:29

Markanın 2018 bahar koleksiyonunun yüzü olan Lopez'in fotoğraflarını ünlü moda fotoğrafçısı Tatiana Gerusova çekti. Şık bir villada gerçekleştirilen çekimlerde, markanın klasik stili Lopez'in estetik duruşuyla bir araya geldi ve ortaya harika pozlar çıktı.

Çok mutluyum

Kampanyayla ilgili heyecanlı olduğunu belirten Jennifer Lopez, “Bana ‘Guess Girl' olmam teklif edildiğinde çok heyecanlandım ve genç kızlığımdan bu yana çok sevdiğim, böylesine ikonik bir markanın parçası olacağım için çok mutlu oldum” dedi.

1523950927_guess_596a_s05_jlo_rgb_new

Türkiye'ye geldi

Jennifer Lopez'in giydiği kıyafetler 70'li yılların, tropik cennetlerin esintilerini taşıyor. Koleksiyondaki günlük  kıyafetler sadece bir dokunuşla seksi ve şık bir gece elbisesine dönüşebiliyor. Lopez'in yüzü olduğu kapsül koleksiyon Türkiye'de de satışa sunuldu!

Etiketler