Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Heidi Klum’dan Venüs’ün Doğuşu’na gönderme
Heidi Klum’dan Venüs’ün Doğuşu’na gönderme
Germany's Next Topmodel programının yeni sezonu için kamera karşısına geçen Heidi Klum, verdiği pozla, Venüs'ün Doğuşu adlı tabloyu anımsattı! Klum, Instagram'dan paylaştığı fotoğrafa 'Cennet'e hoşgeldiniz" notunu düştü...
Moda 12 Ocak 2018 - 12:25

Heidi Klum’un uygulayıcı yapımcısı olduğu, sunuculuğunu üstlendiği ve aynı zamanda jüri başkanlığını yaptığı Germany’s Next Topmodel 8 Şubat’ta yeni sezonuna başlayacak. America’s Next Top Model benzeri bir Alman reality şovu olan programın tanıtımı için kamera karşısına geçen 44 yaşındaki Klum, fotoğrafçı arkadaşı Rankin ile çok konuşulacak bir çekime imza attı.
heidi-klum-venusGüneş battıktan sonra sahile geçen ve dev bir deniz kabuğunun içinde yarı çıplak poz veren Heidi Klum’un pozu, sosyal medyayı da salladı. Çünkü Klum’un pozu, Sandro Botticelli’nin Venüs’ün Doğuşu adlı simge haline gelmiş tablosunun neredeyse aynısı… Tablodan ilham aldığı belli olan Klum, çekimlerde ise 470 TL değerinde Simply Beach marka bir bikini giydi.
venus