Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hilal Altınbilek, alışverişe zaman bulamadığı için Paris’te kalıbını çıkarttırdı
Hilal Altınbilek, alışverişe zaman bulamadığı için Paris’te kalıbını çıkarttırdı
Son dönemin dikkat çeken isimlerinden Hilal Altınbilek, bir dergiye verdiği ropörtajla dikkat çekti. Altınbilek, alışverişe fırsat bulamadığı için Paris'te bir moda evinde balmumundan ölçülerini aldırtıp, kalıbını çıkarttırdı...
Moda 6 Mayıs 2019 - 08:59

Genç oyuncu Hilal Altınbilek, son zamanlarda adeta moda dergilerinin aranılan ismi oldu. Cosmopolitan’ın mayıs sayısının kapağında yer alan Altınbilek, dergiye ilginç açıklamalarda da bulundu.
Bir Zamanlar Çukurova dizisinde oynayan Hilal Altınbilek, çekimlerin Adana'da sürmesinden dolayı kıyafet alışverişine vakit bulamamaktan yakınıyor. Fakat Altınbilek bunun için farklı bir yol izlemiş…
Oyuncu, bulduğu ilginç çözümü şöyle anlattı: “Önümüzdeki yılın gardırobunu hazırlamayı düşünüyorum. Paris'te bir modaevi ile anlaştım. 1 hafta gideceğim. Balmumundan beden ölçülerimi çıkarıyorlar. Kalıp bırakmış olacağım. Yoğun set programı ve İstanbul dışında olmam sebebiyle yıl içerisinde benim için çok zor olan bu durumu ortadan kaldırmayı hedefliyorum.”