Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbul Moda Akademisi öğrencilerinin mezuniyet koleksiyonları
İstanbul Moda Akademisi öğrencilerinin mezuniyet koleksiyonları
Her yıl jüri tarafından seçilerek Mercedes Benz Fashion Week Istanbul'a katılma şansı yakalayan İstanbul Moda Akademisi mezunları, dün ilk koleksiyonlarını görücüye çıkardı...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 15 Eylül 2017 - 12:02

Moda haftasının en heyecanlıları hiç kuşkusuz İstanbul Moda Akademisi mezunları… Mezun olan öğrencilerin hazırladıkları 2018 İlkbahar-Yaz koleksiyonları New Gen adı altında, Mercedes Benz Fashion Week Istanbul’da sergilendi.

 

Gizem Güngör

Gizem Güngör

İstanbul Moda Akademisi'nin Moda Tasarımı lisans ve lisansüstü program mezunlarından oluşan karma defilesinde moda tasarımı eğitimi almış genç yetenekleri sektörle buluşturan NEW GEN defilesinde koleksiyonunu gösterecek genç moda tasarımcıları her yıl sektörün uzman isimlerinden oluşan ön jüri değerlendirmesi sonucu seçilerek ve MBFWI takviminde yer alma şansı buluyorlar.

Sanem Esen

Sanem Esen

New Gen Karma defilesinde bu sezon 8 genç ve yetenekli tasarımcı podyumda yer aldı. Asude Şenoğlu'nun “Fake ID” koleksiyonu ve Neslihan Çömez'in “Dual Souls” koleksiyonu ile 2016 yılında Koza Genç Moda Tasarımcıları yarışmasında birinciliği kazanan Tuğçe Demiran'ın “Los Magicos” koleksiyonu, “Perfume And The Power Of Your Beauty” isimli koleksiyonu ile Tuğçe Güreşçi, “4 Times Four” isimli koleksiyonu ile Gizem Güngör, Inditex firması tasarım ve satın alma hizmeti veren Merve Gülbudak'ın “My Heart is Stranger” koleksiyonu ve “Sirius” isimli koleksiyonu ile Kübra Akgünlü, “Free To Be Freak” isimli koleksiyonu ile Sanem Esen'in koleksiyonları izleyenlerden büyük alkış aldı.

Neslihan Çömez

Neslihan Çömez

Kübra Akgünlü

Kübra Akgünlü

Elif Asude Şenoğlu

Elif Asude Şenoğlu

Tuğçe Demircan

Tuğçe Demircan

Tuğçe Güreşçi

Tuğçe Güreşçi

Son güncelleme: 12:53 - 15.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.