Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İster ofiste ister partide giyin
İster ofiste ister partide giyin
Geçmişte adından sık sık söz ettiren ikonik slip elbiseler, bu sezon da tüm ihtişamıyla karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Geçtiğimiz yaz bu elbiselerin içine tişört giyilerek yeni bir akım yaratılmaya çalışılsa da, slip elbiselerin hakkını vermek için tişörtsüz giymek gerek.
Hale Ceylan BARLAS
Moda 5 Mayıs 2018 - 04:59
rita-ora spl1445934_004 stella-maxwell

Zahmetsiz giyiliyor

Slip denince her ne kadar akla ilk olarak erkek iç çamaşırı gelse de, bu elbiseler seksapalitesi yüksek tasarımlar arasında yer alıyor. Sokak modasını da etkisi altına alan elbiseler, özellikle yaz partilerinin vazgeçilmezi olmaya aday. Gündüz kombinlerinde de rahatlıkla tercih edilebilecek bu modeller kolay kombinlenebilir olmasından dolayı da seviliyor… Üstelik zahmetsiz bir şekilde havalı bir stile sahip olmanızı da sağlıyor.

spl1431229_024

Dünya starlarının tercihi

Son yıllarda kırmızı halı seremonilerinin de vazgeçilmezi olan Selena Gomez, Emma Stone, Meg Ryan, Emily Ratajkowski, Nicole Scherzinger, Rita Ora, Sistine Rose Stallone, Kate Moss, Sarah Jessica Parker, Kate Winslet gibi isimlerin tercihi slip elbiseler, görünüş itibarıyla ‘kombinezon' olarak da adlandırılabiliyor…

nicole-scherzinger

Aksesuara gerek yok

Sadece bir küpe, bileklik veya yine 90'ların vazgeçilmezi tasma kolye takarak şıklığınızla dikkat çekebilirsiniz.

spl1608496_001

Tamamlayıcı parçalar

Slip elbiseleri akşam giymeyi düşünüyorsanız üzerinize klasik bir ceket giymeyin. Bunun yerine bomber ceket giyebilir, salaş bir hırkayı omuzlarınıza atabilir, jean bir ceketle  de spor şık olabilirsiniz.

emma-stone
Etiketler