Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Jennifer Lawrence ile Elizabeth Hurley 24 yıl sonra pişti oldu
Jennifer Lawrence ile Elizabeth Hurley 24 yıl sonra pişti oldu
Bir döneme damgasını vuran Elizabeth Hurley ve genç oyuncu Jennifer Lawrence 24 yıl sonra pişti oldu...
Moda 21 Şubat 2018 - 10:26

Jennifer Lawrence yeni filmi Red Sparrow’un özel gösterimlerine tüm hızıyla devam ediyor. Dün de, Londra’da filmin basına özel gösterimi gerçekleşti. 28 yaşındaki Lawrence galada Versace imzalı derin göğüs ve bacak dekolteli siyah bir elbise giydi. Jennifer’ın kıyafeti akıllara hemen Elizabeth Hurley’i getirdi. Zira 53 yaşındaki oyuncu 1994’te 4 Nikah 1 Cenaze filminin galasında neredeyse Jennifer Lawrence’ın giydiği elbisenin aynısını giymişti… Gerek elbisenin modeli, gerek ikisinin de film galasında aynı tip elbiseyi tercih etmesi, gerek fotoğraf çekimlerindeki duruşları bir anda kıyaslamaların da yapılmasına neden oldu.

ELIZABETH HURLEY

ELIZABETH HURLEY

Sosyal medya tabii ki boş durmadı. Kıyaslamalar sonucunda aralarında 25 yaş fark bulunan iki oyuncunun kıyafeti de çok beğenildi. Her ikisinde de farklı bir hava yarattığı konuşuldu. Ama Elizabeth Hurley’in, kıyafeti daha iyi taşıdığı yönünde yapılan yorumlar da oldukça fazlaydı.

JENNIFER LAWRENCE

JENNIFER LAWRENCE

Elizabeth Hurley Versace imzalı parçayı giydiğinde 29 yaşındaydı. Galaya giderken elbiseyi ödünç aldığı söylenen Hurley seksi halleriyle tüm dikkatleri üzerine çekmiş ve asıl çıkışını o gün yapmıştı. O yıllarda, Elizabeth’ten sonra Hollywood ünlüsü pek çok kadının üzerinde de aynı tasarımı görebilirsiniz…

Son güncelleme: 11:42 - 21.02.2018