Jennifer Lopez Giuseppe Zanotti için ayakkabı tasarladı

Pop yıldızı Jennifer Lopez, ünlü ayakkabı markası için kapsül koleksiyon hazırladı. Giuseppe for Jennifer Lopez adı verilen kreasyonda özel taşlar, gladyatör sandaletler ve kalın tabanlı spor ayakkabılar dikkat çekiyor.

Jennifer Lopez Giuseppe Zanotti için ayakkabı tasarladı

Amerikalı ünlü şarkıcı Jennifer Lopez ve ünlü İtalyan ayakkabı tasarımcısı Giuseppe Zanotti, yeni bir kapsül ayakkabı koleksiyonuna imza attı. Ayakkabı aşığı olduğunu söyleyen ünlü yıldız koleksiyonun içine çok sindiğini söyledi.
1490793144_harvey_nichols_giuseppe_zanotti_x_jennifer_lopez__2_“Bu koleksiyonda Jennifer'dan ilham aldım ve benim koleksiyonumdaki ayakkabılarla görünüşüne hayran oldum” diyen Giuseppe Zanotti ise “İşbirliği yapmak, bu durumun getirdiği doğal bir sonuç, Koleksiyon, Jennifer gibi sofistike, şehvetli, modern ama aynı zamanda neşeli ve keskin hatlı” diyerek işbirliğinden ne kadar mutlu olduğunu dile getirdi.
1490793144_harvey_nichols_giuseppe_zanotti_x_jennifer_lopez__3_Giuseppe for Jennifer Lopez adı verilen koleksiyonda özel taşlar, pastel, bej tonlar, kalın tabanlı spor ayakkabıları, gladyatör sandaletler dikkat çekiyor.
1490793144_harvey_nichols_giuseppe_zanotti_x_jennifer_lopez__4_

Loading...