Kadınlara özel spor programı

Modaya yön veren markalardan Puma, geliştirdiği kadınlara özel “Women Traning” programıyla 16 hafta boyunca kadın sporseverleri sporla buluşturacak.

Kadınlara özel spor programı

Ahmet Berkman, Levin Tahmaz ve Halil Kılıç gibi ünlü antrenörlerle gerçekleşecek programda kadın sporcular koşudan, spinning'e kadar birçok özel spor aktivitesine katılma şansı bulacak. Kampı başarı ile tamamlayan üç kişi ise Ekim ayında sürpriz bir ismin önderliğinde gerçekleşecek Puma Celebrity Bootcamp’e katılma şansı yakalayacak.

Farklı insanlar ve farklı mekânlarda profesyonel antrenörlerle gerçekleştirilecek olan program, 16 hafta sürecek ve kampın kazananı benzersiz bir hediye kazanacak. Şubat'ın ilk haftası başlayacak olan program, her hafta farklı mekânda gerçekleştirilecek. Koşu antrenmanlarına da son zamanlarda İstanbul'un en cool ve yaratıcı koşu gurubu olan Rundamental eşlik edecek.
Foto: Bülten
Her hafta farklı bir branşın ele alınacağı programda kadınlar 16 hafta boyunca profesyonel bir antrenman deneyimi yaşayacaklar. Ahmet Berkman, Levin Tahmaz ve Halil Kılıç gibi ünlü antrenörlerle birlikte gerçekleşecek olan programın Mayıs sonu gibi son bulacak. Kapanış organizasyonu ise daha önce benzeri görülmemiş sürpriz bir event ile gerçekleşecek.

En Başarılı Performansa Ödül
16 haftalık programın sonunda en başarılı olan 3 kişi markanın Ekim 2016 sonunda yapmayı planladığı ve sürpriz isimlerin yanı sıra cemiyet hayatından ünlü simaların yer alacağı Puma Celebrity Bootcamp 2016’ya de katılma şansı yakalayacak.

Loading...