Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kalem etek trendi geri döndü
Kalem etek trendi geri döndü
Bir süredir rafa kalkan kalem etekler yeniden gün yüzüne çıkıyor. Fakat bu sezon kalem etekler daha renkli ve daha hareketli olarak, plaza dünyasından sokaklara geçiş yapıyor.
Moda 7 Mart 2018 - 13:56

Birkaç sezondur metalik, parlak ve pilili midi eteklerin gölgesinde kalan kalem etekler, yeniden modanın merkezine taşınıyor ve 2018 trendlerinin ilk sıralarında yer almaya başlıyor. Bu modaya ayak uydurmak için ilk kural; kalem eteği kilit parça olarak kullanıp, kombin konusunda cesur olabilmek. Sezona iddialı bir giriş yapan leopar desenden büzgülü, modellere kadar her tarza uygun pek çok alternatif bulunuyor. Konunun detaylarını Morhipo editörlerinden öğrendik…
kalem-etek-bulten1Sezonun kombinleri ezber bozuyor

Bu zamana kadar iş kadını rolünü yansıtan kalem etekler bu sezon kimlik değiştiriyor ve her tarza uyum sağlıyor. Artık siyah, gri ve lacivert renklerdeki ciddi modeller ya da onları gömlek ve blazerle kombinlemek unutuluyor.
kalem-etek-bulten5Bu sezon kalem etekleri doğru kullanmak için biraz risk alıp fark yaratmak gerekiyor. Dengeli bir görünüm ve özgür formlar elde etmek isteyenler için dökümlü tişörtler, salaş kazaklar, hırkalar ve modern aksesuarlarla yapılan kombinler kullanılabilir.
kalem-etek-bulten6Stiletto'lar rafa kalkıyor
Bu sezon kalem etek stilinde stiletto'lar yerini rahat ve birbirinden şık sneaker'lara bırakıyor. Hem modern hem de cool bir görünümden fazlası olan sneaker'lar şehrin yoğun ve yorucu temposunda kalem eteklerle çok daha özgür adımlar sağlıyor.
kalem-etek-bulten kalem-etek-bulten3 kalem-etek-bulten4

Etiketler