Sözcü Plus Giriş

Kardeşim Benim 2 filminde kırmızı halı stilleri

Kardeşim Benim 2 filminin galası dün akşam gerçekleşti. Burak Özçivit ve Murat Boz'un başrolde olduğu filmde bu kez Aslı Enver yer almadı. Leyla Feray ve Pınar Deniz'in kadroya alındığı devam filminde, kırmızı halıda boy gösteren konukların ve oyuncuların stilleri dikkat çekti.

Hale Ceylan BARLAS
Güncellenme: 15:07, 23/11/2017
Kardeşim Benim 2 filminde kırmızı halı stilleri

BURAK ÖZÇİVİT gecede tercih ettiği smokin ile genel olarak bakıldığında oldukça şıktı. Ne var ki kısa kestirdiği ya da öne doğru tarattığı saçları tüm havasını ortadan kaldırmış. Ayrıca üzerine kalıp gibi oturan ceketinin altına daha slim hatta paçaları tam ayak bileğinde biten bir pantolon tercih edebilirmiş.

burak-ozcivit

Burak Özçivit

MURAT BOZ‘un slim fit kruvaze kadife ceketi çok şık bir parça. Ama aynı şeyleri pantolonu için söyleyemeyeceğim. Üzerinde emanet gibi duran pantolon yerine, Burak Özçivit’in tersine daha uzun paça bir model giyebilirdi. Ceket dışında stilini pek beğenmedik…

murat-boz

Murat Boz

FAHRİYE EVCEN Fidan Şimşek imzalı mavi elbisesiyle göz kamaştırdı. Balık formundaki askılı elbisesi üzerine çok iyi oturmuş ne var ki basen kısımları olduğundan daha geniş görünüyor. Aksesuar olarak da sadece yüzük ve küpe tercih etmesi yerinde bir karar olmuş.

fahriye-evcen

Fahriye Evcen


PINAR DENİZ
‘i görünce gözlerimize inanamadık. O nasıl bir elbise tercihi sevgili Deniz? Bir kere göbek kısmındaki detay, adeta çok kilo vermiş de göbeği sarkmış görünümü veriyor. Ayrıca böyle bir elbisenin altına bot değil, yüksek ökçe bir sandalet ya da stiletto çok daha şık durabilirmiş. Üstelik bot, bacak boyunu da olduğundan kısa göstermiş genç oyuncunun… Saçlar… Daha havalı bir model tercih edilebilirmiş. Zira çok güzel saçlara sahip. Buradan kendisine naçizane tavsiyemiz. Şayet bir stil danışmanı ile çalışıyorsa yollarını ayırsın. Yok çalışmıyorsa bizce hemen bir tane edinmeli!

pinar-deniz

Pınar Deniz

KEREM ALIŞIK spor şık stiliyle gayet iyi görünüyor. Ceketin yakalarını yukarıya kaldırmak iyi fikir. Ama keşke baklava desenli çorap yerine koyu renk sade bir çorap giyseymiş!

kerem-alisik

Kerem Alışık

EMEL YILDIRIM kruvaze uzun ceketi, deri taytı ve Chloe botlarıyla gecenin en şık kadınlarından biriydi. Yaptığı makyaj ve tercih ettiği aksesuarları ise abartıdan uzak şık stiliyle uyum içinde…

emel-yildirim

Emel Yıldırım