Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Karl Lagerfeld’in elinin değdiği son Fendi defilesi gerçekleşti
Karl Lagerfeld’in elinin değdiği son Fendi defilesi gerçekleşti
Geçtiğimiz salı günü hayata veda eden ünlü tasarımcı Karl Lagerfeld'in Fendi markası için hazırladığı son koleksiyon, dün Milano Moda Haftası'nda tanıtıldı...
Moda 22 Şubat 2019 - 10:53

Dünyaca ünlü tasarımcı Karl Lagerfeld’in ölmeden önce Fendi için hazırladığı 2019 Sonbahar – Kış koleksiyonu dün Milano Moda Haftası’nda tanıtıldı. 50 yılı aşkın bir süredir Fendi’ye tasarım yapan Lagarfeld’in marka için hazırladığı bu son koleksiyon tanıtımında, tasarımcı, moda evi tarafından onurlandırıldı.

Bella Hadid

“Fendi Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonu Karl Lagerfeld tarafından tasarlanan ve 1965’ten günümüze kadar süren bir özveri ve yaratımı temsil eden son koleksiyon. Sürekli güzellik ve yenilik arayışında olan Karl’ın sanatına bağlılığı asla azalmadı” denildi.

Kaia Gerber

Lagerfeld imzalı son Fendi koleksiyonunda Gigi ve Bella Hadid, Kaia Gerber, Adwoa Aboah ve Adut Akech vardı.

Gigi Hadid

1965 yılında 32 yaşındayken Fendi ailesine katılan Lagerfeld, markaya 54 yıl hizmet etti. Tasarımcı, Chanel ile çalışmaya 36 yaşında başladı.

Defilede, Lagerfeld’in Fendi için yaptığı çizimlere de yer verildi…