Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kate Hudson’ın yeni giyim markası Happy x Nature piyasada
Kate Hudson’ın yeni giyim markası Happy x Nature piyasada
Ünlü oyuncu Kate Hudson da moda dünyasına giriş yaptı. 39 yaşındaki aktris doğal ürünlerden oluşan Happy X Nature markasını piyasaya çıkardı...
Moda 10 Nisan 2019 - 08:42

Kate Hudson doğumdan sonra sektöre hızlı bir giriş yaptı ama oyunculukla değil bu kez tasarımcı kimliğini ortaya çıkardı… 39 yaşındaki oyuncu, şık ve sürdürülebilir ürünlerden oluşan Happy x Nature markasını piyasaya sürdü…
“Her zaman bunu yapmak istemişimdir” diyen Kate Hudson ilk kez hazır giyim ürün grubu hazırlamaktan dolayı oldukça mutlu.
Özgür ruhlu West Coast tarzını yansıtan Happy x Nature’ı hazırlarken çevre dostu olmasına özen gösteren Hudson, sürdürülebilir bir marka oluşturmanın gerçekten zor olduğunu itiraf ediyor: “Doğal elyaflardan yapılan giyim etiketlerinde dahi karbon ayakizini olabildiğince düşük tutmaya çalıştık. Umarım bu o kadar başarılı olur ki her marka bir şeyleri yeniden düşünmeye başlar.”

Etiketler