Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kate Middleton ne giyse yakışmıyor
Kate Middleton ne giyse yakışmıyor
Kate Middleton'a hayatının en ağır eleştirisi geldi.
Moda 11 Nisan 2016 - 13:13

Middleton, geçtiğimiz günlerde Prens William ile birlikte İngiltere’de yaşayan Hindistan ve Butanlılar için verdiği davette giydiği kıyafet ile gündemde. Mavi bir elbise tercih eden Middleton, moda eleştirmenlerine göre o elbisenin hakkını veremedi.

Foto: AKM Images
İki çocuk dünyaya getirmesine rağmen, kusursuz bir fiziğe sahip olan Middleton, formda görünümünü giysilerine yansıtamadığı ileri sürüldü.  Middleton’ın vazgeçilmezi pırıltılı çorapları da eleştiri konusu oldu. Middleton’ın ortalama bir kadından çok daha güzel olmasına rağmen usta tasarımcıların imzasını taşıyan elbiselerin üzerinde son derece silik durduğu iddia edildi.

Foto: FameFlynet
Bu duruma sebep olan unsurlardan biri Kate Middleton’ın kendine olan güvensizliği. Bunun asıl sebebi ise soylu bir aileden gelmediği için Kraliyet ailesindeki yeri konusunda kendine yeteri kadar güvenli olmadığı.

Foto: FameFlynet
Moda eleştirmenleri Middleton’ın şapkalarının da artık çok sıkıcı olmaya başladığını söylerken, bir diğer neden olarak ise çok zayıf olmasını öne sürdü. Söylenenlere göre Düşes günün birinde birkaç kilo alırsa elbiseler üzerinde çok daha güzel durabilecek.

Son güncelleme: 11:59 - 23.04.2016