Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kate Middleton ve Meghan Markle’ın birbirlerinden nefret ettiği iddia ediliyor
Kate Middleton ve Meghan Markle’ın birbirlerinden nefret ettiği iddia ediliyor
Yılın düğününe az bir zaman kala, birbiri ardına dedikodular da ortalıkta dolaşmaya başladı. Bunlardan biri de Kate ve Meghan'ın aslında birbirlerinden nefret ettikleri!
Hale Ceylan BARLAS
Moda 19 Nisan 2018 - 13:52

Prens Hary, oyuncu Meghan Markle ile nişanlandığından bu yana gözler bu ikilide… ‘Meghan ne giydi?’, ‘Meghan nasıl davrandı?’, ‘Meghan’ın saçı ve makyajı nasıl olmuş?’, ‘Gelinliğini kim dikecek?’, ‘Kraliçe seviyor mu?’, ‘Kate ile arası nasıl?’ gibi sorular uzun zamandır gündemi meşgul ediyor. Hatta müstakbel eltilerin giyim tarzları da bir ara oldukça fazla konuşulmuş, Meghan’ın Kate’i taklit edildiği bile söylenmişti…
kate-meghaBu kadar şey konuşuladursun, geçtiğimiz hafta çıkan dedikodular bir anda dış basının radarına takıldı… Grazia Dergisi’nin Rusya ayağı’nın haberine göre ismini vermek istemeyen birkaç kişi Global Magazine dergisine bazı çarpıcı açıklamalar yapmış…
meghan-markle-reutersSöylentiye göre Kate ve Meghan dost gibi görünseler de aslında birbirlerinden nefret ediyormuş: “Onlar sadece arkadaş gibi davranıyorlar. Middleton ve Markle her zaman birbirlerine gülümser, naif bir duruş sergilerler ama aslında herhangi bir arkadaşlıktan söz edilemez.”
kate-middleton-meghan-markleBir başka söylentiye göre de Kate Middleton hiçbir zaman Meghan Markle’ı sevmemiş. Zira Middleton, Markle’ın davranışlarını çok kışkırtıcı buluyormuş.

Son güncelleme: 13:57 - 19.04.2018