Kendall Jenner’dan sonra Rita Ora da altın diş yaptırdı

Bundan yaklaşık bir yıl önce altın dişiyle kameralara yakalanan Kendall Jenner'ın bu hamlesi herkesi şaşkına çevirmişti. Şimdi ise Rita Ora altın dişiyle sosyal medyayı salladı!

Kendall Jenner’dan sonra Rita Ora da altın diş yaptırdı

Eskiden denizciler ağzına mutlaka bir altın diş taktırırmış. Hani olur da evinden uzakta bir yerde vefat ederse ve parasız kalırsa, ağzındaki dişi satıp cenaze masraflarını karşılasınlar diye… Günümüzde ise sadece denizciler değil, köyde yaşayan yaşlı amcalar, teyzeler de paralarını dişe yatırıyor. Bir de yatırım için değil, tamamen marjinal olma adına taktırılan altın dişler var.

Kendall Jenner

Kendall Jenner

Bunun örneklerini daha önce Madonna, Rihanna, Lana Del Rey, Miley Cyrus, Lady Gaga, Charlie Sheen ve Justin Bieber’da görmüştük. Geçtiğimiz yıl ise ünlü model Kendall Jenner’ın kaplama yerine iki dişini çektirerek yerine altın diş taktırması yılın en konuşulan konusu olmuştu.

rita-ora

Rita Ora

Dün ise, ünlü şarkıcı Rita Ora yeni altın dişini Instastroy’den paylaştı. Muhtemelen Kendall gibi cesur davranmadı ve kaplama yaptırdı. Paylaşımı, sosyal medyada takipçileri tarafından yorum yağmuruna tutuldu. Kimi beğenirken, kimi de “Çürük diş gibi görünüyor” demekten kendini alamadı…

Ünlü şarkıcı Rita Ora

Ünlü şarkıcı Rita Ora