Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kendall Jenner’ın aylık geliri 40 milyon dolar
Kendall Jenner’ın aylık geliri 40 milyon dolar
Kendall Jenner'ın aylık gelirinin 40 milyon dolar olduğu iddia edildi. Jenner, sadece modellikten değil, aynı zamanda sosyal medyadan ve kardeşi Kylie ile birlikte kurdukları giyim markasından da para kazanıyor...
Moda 25 Eylül 2019 - 13:29

Dünyanın en çok kazanan modeli unvanına sahip olan Kendall Jenner’a yakın kişilerin iddiasına göre, modelin aylık geliri tam olarak 40 milyon dolar. Yani yaklaşık olarak 228 milyon TL…
14 yaşında başladığı modellik kariyeni sürdüren ve neredeyse her ay Calvin Klein, Stuart Weitzman, Estée Lauder, Marc Jacobs ve Fendi gibi lüks moda etiketleriyle işbirliği gerçekleştirerek sayısız projeye imza atan Jenner, Instagram'da da en çok takip edilen 15 kişiden biri.
Marka işbirliklerini sosyal medya hesabından da yaparak paza kazanan ünlü model, aynı zamanda kardeşi Kylie Jenner ile birlikte kurdukları giyim markasından ve yeni kozmetik markasından da hatırı sayılır bir gelir elde ediyor.