Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Keşke benim olsa!
Keşke benim olsa!
Dolce&Gabbana ve Smeg güçlerini birleştirerek trendy bir mutfak aletleri koleksiyonu hazırladı. Sınırlı sayıda üretilen bu tatlı stil aletler ekimde piyasada olacak.
Hale Ceylan BARLAS
Moda 21 Nisan 2017 - 10:24

Bizlerin, ayakkabı, çanta ya da marka tutkunu olmamızın dışında, bir de mutfak gereçlerine karşı zaafımız olduğu su götürmez bir gerçek. Evde her şey tamam olsa da, ne zaman renkli, farklı, yeni bir ürün görsek hemen almak isteriz. Çünkü canlı bir mutfak pek çok kadına kendini daha iyi hissettiriyor.
1İşte tam da bu noktada Dolce & Gabbana ve Smeg’in işbirliğinden doğan mutfak eşyaları muhtemelen tüm kadınların hayalini süsleyecek.
3Sicilya’nın neşeli havasını en lüks haliyle evinize taşıyacak olan gereçler evinizin havasını değiştirmekle kalmayacak, mutfağınıza da renk getirecek.
4Tost makinesinden su ısıtıcısına, ekmek kızartma makinesinden blender’a pek çok ürünün yer aldığı bu şahsiyetli mutfak eşyaları ekim ayında satışa çıkacak. Bizler de heyecanla bekliyoruz!
56789

Etiketler