Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
“Kim Kardashian, Rihanna’yı 4 yıl geriden takip ediyor”
“Kim Kardashian, Rihanna’yı 4 yıl geriden takip ediyor”
Geçtiğimiz gün moda dünyasının oskarları olarak nitelendirilen CFDA Awards'ta giydiği kıyafetle dikkat çeken Kim Kardashian'ın iki parçadan oluşan kombini, akıllara 4 yıl önce Met Gala'da aynı kombini yapan Rihanna'yı getirdi...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 6 Haziran 2018 - 15:12

Reality şov yıldızı Kim Kardashian, moda dünyasının en önemli ödül törenlerinden biri olan Council of Fashion Designer Awards (CFDA) töreninde, moda dünyasında yarattığı etkilerden dolayı Influencer ödülüne layık görüldü. Gecede Rick Owens marka, iki parçadan oluşan bir kıyafet giyen Kim Kardashian’ın stili pek çok kişi tarafından eleştirilirken, hafızası kuvvetli olan bazı kullanıcılar, bu kıyafeti 4 yıl önce Rihanna’nın üzerinde gördüğünü yazdı.

Rihanna, 2014'te düzenlenen Met Gala'da

Rihanna, 2014’te düzenlenen Met Gala’da

2014’teki Met Gala’da, Stella McCartney imzalı yine iki parçadan oluşan bir kombin yapan Rihanna, dalgalı bıraktığı saçlarıyla, dağınık bir topuz yapmış, makyajını ise son derece doğal bırakmıştı. Kim Kardashian ise , dalgalı saçlarıyla topuz yerine tepeden at kuyruğu yapmış, yine makyaj da tıpkı Rihanna gibi doğal tonlara yönelmiş.

Rihanna

Rihanna

Kim Kardashian’ın yaptığı kombin için “Kim Kardashian, Rihanna’yı 4 yıl geriden takip ediyor” gibi yorumlar yapılırken, Rihanna içinse “Herkes bir gün Rihanna’yı taklit edecek’ paylaşımları yapıldı…

Kim Kardashian, pazartesi düzenlenen CFDA töreninde...

Kim Kardashian, pazartesi düzenlenen CFDA töreninde…

Kim Kardashian

Kim Kardashian