Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kim Kardashian, yeni doğan kızına bir moda markasının adını mı verdi?
Kim Kardashian, yeni doğan kızına bir moda markasının adını mı verdi?
Taşıyıcı anne sayesinde üçüncü kez anne olan Kim Kardashian'ın, kızına bir moda markasının adını verip vermediği sosyal medyada tartışma konusu oldu.
Hale Ceylan BARLAS
Moda 18 Ocak 2018 - 13:26

Bir kere daha hamile kalması durumunda hayati tehlike yaşayacağı konusunda doktoru tarafından uyarılan TV yıldızı Kim Kardashian, taşıyıcı anne yöntemiyle geçtiğimiz gün üçüncü kez anne oldu. Yeni doğan kızlarına hala bir isim düşünmediklerini söyleyen Kanye West ve Kardashian’ın sosyal medya üzerinden yaptıkları bir paylaşım tartışmalara neden oldu.
kimDün, 36 yaşındaki Kim Kardashian, Louis Vuitton markasının logosunu, altına hiçbir yorum yapmadan paylaşınca, takipçileri bir anda ‘Yoksa kızının adı bu mu’ ya da ‘Kim, kendine gel o bir eşya değil’ diyerek tepki verdi. Her daim Fransız moda markası Louis Vuitton’a duydukları sevgiyi ve hayranlığı dile getiren West ve Kardashian’ın, kızlarına bu ismi vermiş olabileceğine kesin gözüyle bakanlar da oldu.
kimkimİşte, North ve Saint adında iki çocuğa sahip Kanye West ve Kim Kardashian’a gelen yorumlardan bazıları…
eatat eaueaue t teat tt tttt twit