Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kim, Khloe ve Kourney Kardashian mağazalarını kapatıyor
Kim, Khloe ve Kourney Kardashian mağazalarını kapatıyor
Dünyanın en çok kazananları olarak gösterilen Kardashian'lar yaklaşık 12 yıl önce açtıkları Dash mağazalarını kapatma kararı aldı... Bu durum sosyal medyada 'İflasın eşiğine geldiler' gibi yorumların yapılmasına neden oldu.
Moda 23 Nisan 2018 - 11:34

Geçtiğimiz gün Kim Kardashian West, kız kardeşleri Kourtney ve Khloe ile birlikte 20016’da açtıkları DASH mağazalarını tek tek kapattıklarını açıkladı… DASH mağazalarının ilkini 2006 yılında Calabasas, California’da açan Kardashian kardeşler ünlü olmaya başladıktan sonra Los Angeles, New York, Miami gibi şehirlerde de şube açmaya devam etti.

Khloe Kardashian

Khloe Kardashian

Bu mağazayı açma sebebi olarak kişisel blogunda bir yazı yazan Khloe, “Başarılı olmak için uzun süre uğraştık. Faturalarımızı ödeyemediğimiz aylar oldu ve mağaza aylarla kar etmedi. Babam 2003’te öldükten sonra sürekli parti yapıyor, çok içiyordum ve sabahları uyuyordum. Bu sırada da annem ve Kourtney dükkanla ilgileniyordu. Kourney benim sabahları uyanmak için bir nedene ihtiyacım olduğunu ve bana sorumluluk vereceğini söyledi. Böylece ben de mağazayı yönetmeye yardım edecektim” diyerek işe nasıl başladıklarını samimiyetle anlatmış…

Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian

Kim Kardashian ise sitesinde neden kapattıklarına dair bir açıklama yaptı. Özetle; 12 yıl önce açtıkları DASH mağazalarını kapattıklarını. 3 kardeşin hepsinin de bu mağazalar dışında bir aile hayatı, bir iş hayatı olduğunu, bu nedenlerden dolayı da butik işine son verdiklerini açıkladı. Artık Kim, Khloe ve Kourtney çocuklarıyla ve kendi markalarına odaklanacaklarını bildirdiler…

Kim Kardashian

Kim Kardashian