Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kırmızı halıya özel…
Kırmızı halıya özel…
Hollywood’un ünlü isimleri her ödül töreninde farklı stilleri ve tasarım kıyafetleriyle karşımıza çıkıyor. Tıpkı sokak modasında olduğu gibi, kırmızı halı törenleri de adeta moda olacak trendlerin bir ön izlemesi gibi oluyor.
Hale Ceylan BARLAS
Moda 10 Şubat 2018 - 03:30

Siyahın yeri başka

Geçtiğimiz yıl Hollywood'un ünlü kadınlarının başlıca tercihlerinden biri de metalik detaylı tasarımlardı. 2018 kış sezonunda da popülerliğini devam ettiren bu metalik akımla birlikte siyah tasarımlar da yeni sezona damga vurdu.

jourdan-dunn

Transparan yerini koruyor

Geçtiğimiz yıllarda straplez ve uzun elbiseler oldukça popülerdi.

heidi-klum

Sonraki yıllarda ortaya çıkan transparan detaylı tasarımlar ise tüm kırmızı halı stilini yerle yeksan etti. Zira Rihanna'nın tüm vücudunu açıkta bırakan kırmızı halı kıyafetinin izlerini görmeye hâlâ devam ediyoruz…

bgus_1103147_0451

Abiye koleksiyonu hazırlandı

Kırmızı halı stili kadınlar için çok önemli bir hale gelince, dünyaca ünlü markalar da haute couture tasarımlara daha çok önem vermeye başladı.

shutterstock_485648275

Bu sırada da ünlü giyim markası Balmain, kırmızı halıya özel bir koleksiyon çıkardı. ‘44 François Premier' adındaki koleksiyon, Olivier Rousteing tarafından hazırlandı. Marka bu çalışmayla, ilk kez davetlere özel kreasyonlardan oluşan bir projeye de imza atmış oldu.

spl1451901_031
Son güncelleme: 11:43 - 10.02.2018