Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kourtney Kardashian Poosh adını verdiği yeni projesini açıkladı
Kourtney Kardashian Poosh adını verdiği yeni projesini açıkladı
Kourtney Kardashian, dün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini heyecanlandırdı. 'Coming Soon' yazan Kardashian verdiği çıplak pozla yeni projesini duyurdu...
Moda 5 Mart 2019 - 09:17

TV şovu yıldızı Kourtney Kardashian, dün Instagram hesabından yaptığı çıplak bir paylaşımla, Poosh adını verdiği yeni projesini duyurdu. Kızı Penelope’nin takma adı olan Poosh’u yeni markasının adı yapan Kardashian, Gwyneth Paltrow gibi yaşam tarzı sitesi açıyor.
Henüz marka ve site ile ilgili henüz net bir açıklama yapılmasa da, söylentiye göre Poosh.com’da sağlıklı lezzetler, yemek tarifleri, güzellik ve stil ipuçları, moda üzerine yazılar olacak.
39 yaşındaki televizyon yıldızının aynı zamanda siteden satış yapacağı da söyleniyor. Ama fotoğrafta yer alan havlu, vücut spreyleri, yağlar, parfümler, kremler de sitede satılacak mı, bunları piyasaya sürecek mi henüz bilinmiyor.