Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kraliçeler de renk sever
Kraliçeler de renk sever
Geçtiğimiz yıl ekrana gelen, Kraliçe II. Elizabeth’in hayatının anlatıldığı internet dizisi ‘The Crown’dan sonra Kraliçe’ye duyulan ilgi arttı. Kraliçe II. Elizabeth’in stili ve imajı mercek altına alınmaya başladı. Biz de, 6 Şubat 1952’den bu yana İngiltere’nin kraliyet tahtında oturan II. Elizabeth’in zarif stilini inceledik...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 7 Ocak 2018 - 02:35

Kraliyet mavisi gitti, gökkuşağı renkleri geldi

spl1524408_001

GİYİM tarzını incelediğinizde,  Kraliçe'nin ne kadar renkli ve cesur bir kişiliği olduğunu görebiliyorsunuz… Her daim klasik ve geleneksel tasarımlarla karşımıza çıkan Kraliçe II. Elizabeth, özellikle son yıllarda tercih ettiği rengarenk tasarımlarla yüzlerde kocaman bir gülümseme yaratıyor. Kraliçe rengarenk kombinleriyle gençlere taş çıkarıyor.

Vazgeçilmezi şapka ve çantalar

spl1523534_008

Kraliçe, tam  bir şapka tutkunu. Kraliyet şapkalarının hepsi özel tasarım ve 12 farklı modacı tarafından hazırlanıyor… Kraliçe, kıyafetlerini kombinlediği çantalarını ise sanat eseri gibi taşıyor…

Tasarımcı konusunda da tutucu

spl1619569_006

Kraliçe II. Elizabeth, kıyafetlerini saray terzisine diktiriyor. Moda tasarımcılarıyla çalışmayan Kraliçe sadece Stewart Parvin ve Kraliçe için birçok farklı tasarıma imza atan Angela Kelly ile çalıştı.

Son güncelleme: 07:41 - 07.01.2018