Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Küçük göğüslü kadınlar için stil önerileri
Küçük göğüslü kadınlar için stil önerileri
Göğüslerinizin küçüklüğünden şikayetçiyseniz önerilerimize kulak verin.
Moda 5 Ağustos 2016 - 10:15

Küçük göğüslü kadınlar nasıl giyinmeli? Ufak hilelerle göğüslerinizi olduğundan daha büyük gösterebilir ve bu stil önerileri sayesinde göğüslerinizin küçük olduğunu kimse anlamayabilir. İşte küçük göğüslü kadınlar için stil önerileri

Eğer küçük göğüslere sahipseniz, göğüs dekoltesi yerine sırt dekoltesini tercih edebilirsiniz. Sütyen kaygınız olmayacağı için oldukça iddialı ve cesur tercihler yapabilirsiniz.

sirtdekoltesi

Göğüslerinizi büyük göstermek istiyorsanız o halde tişört, bluz seçimlerinizi açık renklerden yana kullanmalısınız. Açık renkler her zaman göğüslerinizin daha büyük görünmesini sağlayacak.

Sezonun modası fırfırlar, göğüslerinizi büyük göstermek için en iyi alternatiflerden bir tanesi.  Dökümlü ve hacimli kesimi sayesinde göğüsleriniz olduğundan daha büyük görünecektir.

051316-ruffles-9

Pantolon seçerken tercihinizi ispanyol paçalardan yana kullanabilirsiniz. Bu tip pantolonlar belinizi ince göstereceği için vücudunuzun üst tarafı daha geniş görünecektir.

Bikini üstü satın alırken yine yardımınıza fırfırlı modeller koşacak. Yatay çizgiler, bol desenler de yine göğüslerinizin büyük görünmesine yardımcı olacak.

2Rihanna-Bikini-Hawaii-042712-373x560