Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kullanmadığınız ayakkabıları atın!
Kullanmadığınız ayakkabıları atın!
Evet başlığı yanlış okumadınız. Kullanmadığınız sneaker'larınızı sneaker varillerine atın ki ihtiyaç sahiplerine gitsin.
Moda 5 Nisan 2017 - 12:25

New Balance, Sportssoul ve Beşiktaş Belediyesi güzel bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Hayata geçirilen proje, ihtiyaç sahiplerine spor ayakkabısı gönderilmesine yardım ediyor. İstanbul'da 14, Ankara'da 2, Trabzon, Samsun, Mersin, Kayseri, Eskişehir'de 1'er Sportssoul ve New Balance mağazasına yerleştirilen varillere tüketiciler kullanmadıkları ayakkabılarını mağaza görevlilerinin yardımı ile şeffaf poşet içerisine koyarak bırakabiliyor.
1491379220_sneaker_varili__1_Poşet üzerine yapıştırılan etiket, ad, soyad ve numara bilgileri ile doldurularak ayakkabıların ihtiyaç sahiplerine gönderilmesi sağlanıyor. Mağazalara gitmeden de Sneaker Varili'ne ayakkabı bırakabiliyorsunuz. Detayları markalardan öğrenebilirsiniz.