Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kylie Jenner doğum gününde yasağa takıldı!
Kylie Jenner doğum gününde yasağa takıldı!
Dünyanın en genç zenginlerinden biri olan Kylie Jenner, dün 21'inci yaş günün kutladı. Jenner ablalarıyla birlikte Hudson'daki bir akşam yemeğine katıldı... Ne var ki kutlamalarda ABD yasaklarına takıldı!
Hale Ceylan BARLAS
Moda 10 Ağustos 2018 - 13:18

Forbes’un en zenginler listesinde yer alan Kylie Jenner, dün sevgilisi, ablaları, arkadaşları, anne ve babasıyla birlikte 21’nci yaş gününü kutladı. Hudson’da bir restorana giden aile kıyafet seçimleriyle dikkatleri üzerine çekti.

kylie-jenner-backgrid

Kylie doğum gününde Dundas marka fuşya renginde saten bir elbise giydi. FOTOĞRAF: BACKGRID

Geçtiğimiz şubat ayında kızı Stormi’yi dünyaya getiren Kylie Jenner, taktığı platin sarısı perukla geceye katıldı. Dundas marka fuşya renginde saten bir elbise giyen Jenner, gecenin yıldızıydı ama ne var ki kıyafet seçimiyle ablalarından geride kaldı.

kyliejenner-backgrid

Jenner, gecenin ilerleyen saatlerinde ikinci bir kıyafet giydi. FOTOĞRAF: BACKGRID

Gecede iki kıyafet giyen genç iş kadını, ilerleyen saatlerde ise pembe pullu, straplez bir tulum tercih etti. Nude tonlarında ayakkabılarıyla kombinlediği kıyafeti, bir öncekinden çok daha iyiydi…

Kim Kardashian, mini elbisesiyle dikkat çekti. FOTOĞRAF: BACKGRID

Kim Kardashian, mini elbisesiyle dikkat çekti.
FOTOĞRAF: BACKGRID

Kutlamalarda Kim Kardashian göbeğini açıkta bırakan süper mini bir elbise tercih ederken, Kourtney Kardashian La Perla markasının 2018 sonbahar koleksiyonuna ait, derin göğüs ve sırt dekolteli mor tonlarında mini bir elbise giydi.

Kourtney Kardashian da mor mini bir elbise tercih etti. FOTOĞRAF: BACKGRID

Kourtney Kardashian da mor mini bir elbise tercih etti.
FOTOĞRAF: BACKGRID

Kendall Jenner gecenin en sade isimlerinden biriydi. Siyah straplez mini elbisesini 835 Sterlin değerindeki yani yaklaşık olarak 6 bin TL’lik Prada ayakkabılarıyla kombinlemiş. Partinin en vasat ismi ise hiç kuşkusuz Khloe Kardashian’dı… Yüksek bel Palazzo bir pantolon ve mini bir üst tercih eden Khloe, üzerine aldığı uzun hırkasıyla oldukça yaşlı görünüyordu..

Kendall Jenner, gecenin en sade ismiydi... FOTOĞRAF: BACKGRID

Kendall Jenner, gecenin en sade ismiydi…
FOTOĞRAF: BACKGRID

Gelelim Kylie’nin takıldığı yasağa… Kulislerde dolaşan bilgiye göre, ABD’de yasal alkol alma yaşı 21 ve Kylie’nin doğum günü bugün olduğu için, dünkü partide gece 00.00’ı beklemek zorunda kalmış. Tabii bu yasağa uyup uymadığı, şimdilik net olarak bilinmiyor…

Khloe Kardashian ise oldukça rüküştü... FOTOĞRAF: BACKGRID

Khloe Kardashian ise oldukça rüküştü…
FOTOĞRAF: BACKGRID