Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kylie Jenner, Hidden Hills’teki evinin kapılarını ilk kez açtı
Kylie Jenner, Hidden Hills’teki evinin kapılarını ilk kez açtı
Kylie Jenner, evinin kapılarını ilk kez ünlü bir dekorasyon dergisi için açtı. Özel çekimlerin yapıldığı malikane 7 bin metrekare büyüklüğünde ve Jenner için oldukça özel. Evini tasarlayan mimar da özel olduğunu 'Kylie ilklerini bu evde yaşadı' diyerek açıklıyor...
Moda 12 Şubat 2019 - 14:46

ABD jet sosyetesinden ünlü TV şovu yıldızı ve kozmetik markası sahibi Kylie Jenner, ünlü dekorasyon dergisi Architectural Digest için evinin kapısını açtı. Hidden Hills’te bulunan 7 bin metrekarelik evde Douglas Friedman tarafından özel çekimler yapıldı. Malikane, tam bir moda evi gibi tasarlanmış.
Kardashian-Jenner klanının en genç üyesi olan 21 yaşındaki Kylie, kozmetik markasından elde ettiği 900 milyon dolarla Forbes’in en genç iş kadını olma unvanına sahip. Elde ettiği gelir, hele ki 21 yaşında kimsenin hayalini kuramayacağı bir durum.
Genç yaşına rağmen kazancını doğru kullanan Kylie, yaklaşık üç yıl önce annesi Kris ve ablası Kim Kardashian’a yakın olabilmek için Hidden Hills’ten bir malikane satın aldı. O dönem 18 milyon TL ödeyen Jenner, evini tasarlaması için AD100 tasarımcısı Martyn Lawrence Bullard ile anlaştı.
Jenner’ın hayalini kurduğu, rüya gibi bir ev tasarlayan Bullard, Architectural Digest için özel açıklamalar da yaptı. “Kylie hayat dolu bir kadın. Evini tasarlamaya başladığımızda yasal olarak alkol kullanacak yaşta değildi. Bu onun ilk yetişkin evi, ilk alkol kullandığı, ilk kazandığı parayla aldığı ev oldu” diyen Bullard evi tasarlarken renklerin çok önemli olduğunu da belirtti: “Kylie benimle bir konuşma yaptı ve ‘Pembeyi seviyorum ve çok istiyorum’ dedi. Hatta soyunma odasının, her çekmecesinin onun için çok kişisel olduğunu, buralara daha da özen göstermem gerektiğini belirtti.”
Kylie Jenner’ın evine baktığınızda aslında tam yaşına uygun, spor bir şık ev olduğunu görebiliyorsunuz. Evin bir özelliği de her odanın dünyaca ünlü markaların eşyalarıyla dolu olması. Özellikle de giyinme ve güzellik odaları… Milyonlarca dolarlık eşyanın yer aldığı evde yemek odasında altın yapraklı bir tavan dahi var.
Yatak örtülerinde kürk tercih eden Kylie Jenner’ın bar tabureleri bile leopar desenli. İpek halıların yer aldığı malikanede, Jenner’ın kozmetik koleksiyonlarından da parçalar görmeniz mümkün.
Kylie kızının olacağını öğrendiğinde de hemen hazırlıklara başlamış. Bir oyun odası dahi yaptıran Jenner, kızı için bir Fendi bebek arabası ve Louis Vuitton marka bir Lamborghini arabası dahi almış.
Tabii oyun odası bir tek Stormi için hazırlanmamış. Jenner, gelen konuklarının eğlenceli vakit geçirebilmesi için büyük bir salon tasarlatmış. İçinde bilardo masası, arcade oyunları gibi pek çok oyunu içinde bulunduran bir oda yaptırmış.