Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Lady Gaga 24. Critics’ Choice Ödülleri’nde ağlayarak tüm dikkatleri üzerine çekti
Lady Gaga 24. Critics’ Choice Ödülleri’nde ağlayarak tüm dikkatleri üzerine çekti
24. Critics Choice Ödülleri dün akşam Kaliforniya Santa Monica'da sahiplerini buldu. En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü kazanan Lady Gaga ise sahnede yaptığı konuşma ile gözyaşlarına hakim olamadı...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 14 Ocak 2019 - 10:15

Eleştirmenler tarafından televizyon ve film dünyasının en iyilerinin seçildiği Critics’ Choice Ödülleri dün akşam Santa Monica’da gerçekleşti. Bu yıl 24’üncü kez düzenlenen geceye Lady Gaga damgasını vurdu. En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü alan Gaga sahnede yaptığı konuşma ile gözyaşlarına hakim olamadı.

Lady Gaga

Lady Gaga

Ünlü isim ödülünü Glen Close’tan aldı. Konuşmasına annesi ve Glen’in iki iyi dost olduğunu anlatarak başlayan Gaga’nın heyecanı yüzünden okunuyordu. “Teşekkür ederem aşkım Christian. Sorunsuz bir şekilde hem hayatımın aşkı hem kameranın arkasındaki adam oldun” derken Bradley Cooper’ı da unutmadı ” Bradley, sen büyülü bir yapımcısın. Hiçbir zaman senin gibi biriyle çalışmadım” dedi.
lady-gagaGecede Calvin Klein By Appointment imzalı pudra tonlarında, özel tasarım ipek bir elbise giyen Gaga, zarif görünümüyle dikkat çekti.

Charlize Theron

Charlize Theron

43 yaşındaki Charlize Theron gümüş rengi, tek omuz Givenchy elbisesiyle zarafetin resmi gibiydi. Kıyafetini  elmas küpeler, bilezikler ve yüzüklerle kombinleyen Theron gecenin şık kadınlarındandı…

Chrissy Teigen

Chrissy Teigen

33 yaşındaki Chrissy Teigen ise doğumdan sonra katıldığı ödül gecesine Maison Yeya elbise ile katıldı. Derin bacak dekolteli, straplez elbisesinin içinde nefes alamıyormuş gibi görünse de, Stuart Weitzman topuklu ayakkabıları ve dekoltesiyle kötü bir görünüm sergilemiyor.

Julia Roberts

Julia Roberts

Ödül töreninde siyah – beyaz kombinler ön plandaydı. Pantolon kombinlerini sevdiği gözlemlenen 51 yaşındaki Julia Roberts, smokin görünümlü kıyafetiyle hoş görünüyor lakin saç rengi tam bir facia…

Nicole Kidman

Nicole Kidman

51 yaşındaki Nicole Kidman ise her zamanki gibi tarzıyla adından söz ettiriyor. Gecede Armani Prive’nin askısız bir elbisesini giyen Kidman, kıyafetini Louis Vuitton stilettolar ve Messika mücevlerlerle kombinledi.

Amy Adams

Amy Adams

Amy Adams ise Zac Posen marka ‘karpuz kollu’ olarak bilinen kıyafetiyle ne şık ne rüküş. Kıyafet üzerine pek oturmamış olsa da gözü rahatsız eden bir detay da bulunmuyor.

Claire Foy

Claire Foy