Sözcü Plus Giriş

Lady Gaga klibinde, Türk tasarımcı Ezgi Çınar’ın koleksiyonundan bir parça giydi

Lady Gaga uzun zamandır beklenen Stupid Love adlı yeni şarkısını yayınladı. Renkli görüntülere sahne olan klibinde genellikle pembe tonlarında kıyafetler tercih eden Gaga, Türk tasarımcı Ezgi Çınar'a ait bir bikini giydi.

Hale Ceylan BARLAS
Güncellenme: 10:24, 04/03/2020
Lady Gaga klibinde, Türk tasarımcı Ezgi Çınar’ın koleksiyonundan bir parça giydi

Lady Gaga’nın müzik listelerinde bir numaraya yerleşen Stupid Love şarkısının klibine Türk imzası… Genç tasarımcı Ezgi Çınar imzalı pembe iç çamaşırı, beğeni toplarken, sosyal medyada da geniş yer buldu.

Lady Gaga, renkli görüntüler barındıran klipte dört kostüm giydi. Çivili bir kemeri olan, pembe bikini, Vex Clothing markasına ait. Laura Pulice tarafından tasarlanan bikini klibe özel olarak hazırlanmış…

Bir uzaylı kostümünü andıran yine pembe kostüm iki tasarımcıya ait. Ezgi Çınar metalik iç çamaşırını tasarlarken, bir süredir Gaga ile çalışan Kaimin ise kıyafetin korsesini ve bolerosunu hazırladı. Bu arada klipte yer alan tüm kostümler, Gaga için özel olarak yapıldı.

Ezgi’ye klip çekiminden 48 saat önce sipariş verilmiş. İki parçadan oluşan tasarımı hazırlamak için modern uzay ve galaksi konseptinden yola çıkan Çınar klip çekimi sırasında da hazır bulunmuş. “Bu şimdiye kadar yaptığım en çılgın, en gerçeküstü deneyimdi” diyen tasarımcıdan, yurtdışında da övgü ile bahsediliyor.

Ezgi Çınar

Yayınlanma Tarihi:10:04,