Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Lady Gaga ve Irina Shayk’tan ceket elbise kombini
Lady Gaga ve Irina Shayk’tan ceket elbise kombini
National Board of Review Ödülleri dün gece sahiplerini buldu. Sinema dünyasının tanınmış simalarının katıldığı geceye Lady Gaga ve Irina Shayk'ın stilleri damga vurdu.
Hale Ceylan BARLAS
Moda 9 Ocak 2019 - 15:04

Abd’nin New York eyaletindeki 1909 yılında kurulan sinema kuruluşu olan National Board of Review, 1929 yılından bu yana her yıl çeşitli kategorilerde sinema ödülleri veriyor. Dün gece düzenlenen National Board of Review ödülleri de sahiplerini buldu. Bradley Cooper, en iyi yönetmen, Lady Gaga en iyi kadın oyuncu ödülü aldı.

Lady Gaga

Lady Gaga

Ödül törenine Lady Gaga ve Irina Shayk’ın stilleri damga vurdu. Her ikisi de ceket elbise tercih eden ünlü isimler, görünümleriyle dikkat çekti. Lady Gaga Ralph Lauren koleksiyonundan, derin bacak ve göğüs dekolteli bir smokin elbise giydi. Kıyafetini, Gianvito Rossi ayakkabılar ve Messika markasına ait mücevherler kombinleyen Gaga, şıklığıyla göz doldurdu.

Irina Shayk

Irina Shayk

Geceye sevgilisi Bradley Cooper ile katılan Irina Shayk ise Versace imzalı bir ceket elbise giydi. 15 bin TL değerindeki tasarım açıkçası ödül töreni için pek de uygun bir kıyafet değildi. Belden aşağısını görmezden gelirsek, bere ve göğüs kısmı durumu kurtarabilir. Ne var ki bir beden büyük gibi duran, bere ile kombinlediği elbise, akşam yemeği ya da bir parti için daha iyi bir seçenek olabilirmiş. Ama Shayk’ın botları ve çantası ile olan uyumu muhteşem… Dolayısıyla Shayk’ın ceket elbise giyme fikri güzel olsa da, bu kez bizi hayal kırıklığına uğrattı…
lady-gaga1irina-shayk