Leonardo DiCaprio Vakıf Gecesi

Ünlü aktör Leonardo DiCaprio'nun kurduğu ve kendi adını taşıyan vakfın gecesine ünlü isimler akın etti.

Leonardo DiCaprio Vakıf Gecesi

Fransa’nın gözde sayfiye mekanı St. Tropez’de düzenlenen Leonardo DiCaprio Foundation gecesine moda, sinema ve müzik dünyasının ünlü isimleri katıldı.

Gecede ünlü isimler giydikleri kıyafetlerle ilgi odağı olurken, Doutzen Kroes güzelliğiyle damgasını vurdu.  Vakıf, 2008 yılından bu yana 48 ülkede 112 projeye imza atarak 59.000.000 dolardan fazla bağışlandı.

Doutzen Kroes
Geceye derin bacak ve göğüs dekolteli, ince askılı bir elbiseyle katılan Kroes, güzelliğiyle büyüledi. Omuzlarına düşen, dogal görünümlü saçlarını yarım toplayan Doutzen Kroes, görünümünü ışıltılı makyajıyla tamamladı.
doutzen

Lily Donaldson
Lily Donaldson, bol saçaklı nakış detaylarıyla süslenmiş ışıltlı bir elbise ile geceye katıldı. Saçlarını açıkta bırakan Lily, Doutzen Kroes gibi ıslak görünümlü bir makyaj yapmayı tercih etti.
lilyic

Joan Smalls
Gecede güzelliğiyle dikkat çeken bir diğer isim ise Joan Smalls oldu. Sezon modasu omuzları düşük ve fırfırlı bir elbise giymeyi tercih eden Smalls, dekolte tercihini derin bacak yırtmacından yana kullandı. Kısa saçlarına hareketli fön ile şekillendiren güzel isim makyajını ise ağır göz makyajından yana tercih etti.
Joan-Smalls

Naomi Campbell
Gecenin en cesur isimlerinden birisi şüphesiz top model Naomi Campbell oldu. Kahverengi ve beyazdan oluşan  transparan detaylı bir elbise ile katılan Campbell, güzelliğiyle görenleri kendine hayran bıraktı.
naomi

Mariah Carey
Her dönem cesur tercihleriyle adından söz ettiren Mariah Carey, yine oldukça iddialı bir elbise ile geceye katıldı. Hem göğüs hem bacak dekoltesiyle dikkatleri üzerine çelen Carrey, yine oldukça iddialıydı.
mar