Sözcü Plus Giriş

Leopar modası ünlüleri de sardı

Yıllardır hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan leopar desenleri 2018 kışında adeta altın çağını yaşacayak. Ünlü isimleri de etkisi altına alan akımı, ayakkabıdan çantaya, aksesuardan kıyafetlere her alanda göreceğiz.

Hale Ceylan BARLAS
Güncellenme: 12:26, 06/11/2017
Leopar modası ünlüleri de sardı

Leopar trendi, bir görünüp bir kaybolsa da her daim hayatımızda. Geçen yıl hızlı bir çıkış yapan bu trend, 2017-18 sonbahar kış sezonunda da ilerleyişini sürdürüyor. Şu an yerli yabancı tüm koleksiyonlarda görebileceğiniz trend ayakkabıdan çantaya, pantolondan elbise ve tulumlara hatta iç çamaşırlarına kadar her tasarımda karşımızda çıkıyor. Çıkıyor çıkmasına ama siz yine de “Bu yıl leopar trendi var illa ben de giyeceğim” diye kendinizi zorlamayın. Yakıştıran kadınlar da var kombinlemeyi beceremeyenler de!

Şeyma Subaşı Ilıcalı

Şeyma Subaşı Ilıcalı

Leopar desenini kombinlemek çok zor görünse de aslında birkaç püf noktası sayesinde oldukça seksi, kadınsı ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Örneğin gömlekler… Oldukça iddialı olduğunu düşündüğünüz gömlekleri, gün içinde yırtık bir jean ve spor ayakkabı ile, akşam bir davete katılacaksanız, jean pantolonun altına giyeceğiniz stiletto ile kombinleyebilirsiniz.

Demet Şener

Demet Şener

Şifon elbiseler ya da tulumlar da doğru kombinle gerçekten müthiş bir görüntü veriyor. Eğer tek parça leopar desenli bir kıyafet giyecekseniz ayakkabı, çanta ve aksesuarların maksimum düzeyde sade olması gerekiyor. Tabii şıklık konusunda vücut ölçüleriniz de önemli. Eğer kilonuz fazla, boyunuz kısa ise leopardan uzak durun. İlla kullanmak istiyorsanız ayakkabı ya da çanta tercih edin.

Bensu Soral

Bensu Soral

Ebru Gündeş

Ebru Gündeş

Eliz Sakuçoğlu

Eliz Sakuçoğlu

Gülşen

Gülşen

Hadise

Hadise

Hülya Avşar

Hülya Avşar

Özge Ulusoy

Özge Ulusoy