Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Lindsay Lohan Türkçe ve Arapça öğreniyor
Lindsay Lohan Türkçe ve Arapça öğreniyor
Ünlü oyuncu Lindsay Lohan, Emirates Woman Magazine dergisi Haziran sayısına kapak oldu. Lohan ilginç açıklamalarıyla dikkat çekti...
Moda 30 Mayıs 2018 - 13:08

Hristiyan Katolik bir ailenin kızı olan ABD’li oyuncu, model ve şarkıcı Lindsay Lohan’ı her ne kadar verdiği seksi pozlarla hatırlasak da artık o bambaşka biri. Yaklaşık 3 yıl önce Müslüman olup olmadığı konusuyla gündemi meşgul eden, ardından bir tesettür markası hazırlığı içinde olmasıyla gündeme oturan Lohan, tesettürlü fotoğraflarıyla da tartışmalara yol açmıştı.
lindsay-lohan-emirates-womanSansasyonlarıyla sık sık adından söz ettiren Hollywood’un ünlü siması Lindsay Lohan şimdi de Emirates Woman Magazine dergisine konuk oldu. Derginin Haziran sayısının kapağında yer alan Lohan ilginç açıklamalarda bulundu.
lindsay-video-goruntu31 yaşındaki aktris, kapak çekimi için Shimps marka 2 bin 300 TL’lik siyah bir elbise giydi. Çölde gerçekleşen moda çekiminde ayrıca midi boy çiçekli bir elbise, crop top beyaz bir bluz ve yüksek bel maksi bir etek, botlarla kombinlediği askısız bir elbise dahil olmak üzere toplam 5 kıyafet giydi.
lindsay-video-goruntu1Lindsay Lohan, Dubai’deki yatırımlarından da bahsetti. Dubai’de kendi adını taşıyan bir ada tasarladığını, Türkiye’de mülteci kamplarında gönüllü olacağını ve Dubai’de kendi üretim şirketini kurmayı planladığını anlattı.
lindsay-video-goruntu2Lohan Daily Mail’e de bir açıklamada bulundu: “Çocukluğumdan beri farklı diller öğreniyorum. İngilizce ve Fransızca biliyorum. Rusça anlayabiliyorum. Türkçe ve Arapça öğreniyorum.”