Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meghan Markle, gerek stili, gerek davranışlarıyla herkesi şaşırttı
Meghan Markle, gerek stili, gerek davranışlarıyla herkesi şaşırttı
Sussex Düşesi Meghan Markel, dün Commonwealth Üniversiteleri Birliği'ni ziyaret etti. Markle'ın stili, saç modeli, küpesinin fiyatı ve davranışları herkesi şaşırttı...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 1 Şubat 2019 - 12:21

Kraliyet Ailesi’nin sansasyonel gelini Meghan Markle, dün Commonwealth Üniversiteleri Birliği’ni ziyaret etti ve bambaşka bir Meghan olarak halkın karşısına çıktı.
meghan-markle2Genelde kıyafete harcadığı paralarla, gardırobunu yenilemek için bir yıl içinde 5 milyon dolar harcamasıyla, bir giydiğini bir daha giymemesiyle eleştirilen Markle, çarşamba günü ve dün, stiliyle şaşırttı.
meghan-markle3İki gün önce nişanlarını ilan ederken giydiği Aquazzura ayakkabılarla görüntülenen Düşes, dün de Birinci Dünya Savaşı’nın sona ermesinin 100’üncü yıl etkinliklerinde giydiği Givenchy marka kabanını yeniden giydi.
meghan-markleGenellikle saçlarını toplamayan, dağınık bırakan Markle, ilginç bir şekilde ‘Kraliyet topuzu’ dedikleri modelle karşımıza çıktı. İlk kez çantasız sokağa çıkan Meghan, elini sürekli karnına koymasıyla da eleştirilere maruz kalıyordu. Ne var ki dünkü ziyarette, eli neredeyse hiç karnına gitmedi.
meghan-markle1İki gündür, bir giydiğini bir daha giymeye başlayan Meghan Markle’ın Dean Davidson marka küpeleri de dikkat çekiciydi. Daha önce de aynı küpeleri takan Markle’ın bu aksesuarı 122 dolar. 3 milyon dolarlık elmas küpelerden sonra, bu minik 633 TL’lik küpeler de ‘Meghan tutumlu olmayı öğreniyor’ gibi yorumlara neden oldu…